Wizyt
Dzisiaj: 62Wszyscy: 866085

Milo i Krzyś

O nas/Kontakt » Aktualności » Milo i Krzyś

Kochani Paczacze, dziś przedstawiamy Wam dwa ślepki z okolic Poznania. Są u nas już jakiś czas, ale... znowu mamy "obsuwę" ze względu na ogrom zadań jakie teraz stawia przed nami smutna kocia rzeczywistość....
Milo  nie widzi i nie słyszy, mimo że narządy za to odpowiedzialne są zdrowe. W jego przypadku zawodzi neurologia, odpowiedni sygnał nie jest przekazywany do mózgu  Miluś jest cudownym malcem i nie zamierza się przejmować swoimi problemami z przewodnictwem mózgowym!!!
Milowi w DT towarzyszy Krzyś , który jedno oczko straci, ale na drugie pięknie widział będzie i zamierzamy sprawić, by mógł oglądać już tylko piękne i dobre rzeczy, co dzięki Wam  jest możliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedstawiając te dwa szkraby (nie ostatnie jeszcze ukryte skarby w japaczowej rodzinie  ) z całych sił prosimy tych, którzy biorą pod uwagę, że kiedyś mogliby stać się domem tymczasowym, by zgłosili się teraz. Jesteście niezwykle potrzebni!!!!!!!!!!! Codziennie napływają nowe zgłoszenia; w weekend organizujemy wyjazd z dwóch miast na interwencję po kilkanaście ślepaczków, może nawet 25 . Teraz najważniejsze jest by znaleźć dla nich bezpieczne miejsca, gdzie nie będą głodować, gdzie będą leczone, zadbane i gdzie będą mogły poczekać na nowe rodziny, takie na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAPRASZAMY, KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!
tel. 500383928
japaczesercem@gmail.com

Na zdjęciach wiercipiętki: Milo  i Krzyś