Wizyt
Dzisiaj: 228Wszyscy: 1112757

Najnowsze wieści o Wisełce

O nas/Kontakt » Aktualności » Najnowsze wieści o Wisełce

Króciutka relacja DT: "Wisełka ma już mniej ataków padaczki. Wcześniej z 5 na godzinę. Zjadła z apetytem. Tabletka zaczęła już działać. Od południa tylko 3 ataki. Na ogół leży, czasami przestaje reagować na dźwięki, z oczkami pewnie jest podobnie. Najgorsze, jak nagle zaczyna przejmująco płakać... "

Wyniki badań krwi kwalifikują maludę do poddania badaniu w narkozie. W tej chwili może liczyć na pomoc naszej znakomitej, kochanej doktor Małgosi , z którą opiekunowie są w stałym kontakcie telefonicznym. Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rezonans i wizyta u znakomitego neurologa, doktora Arkadiusza Olkowskiego wyznaczona jest na 7 grudnia. Ze względu na wyjazd Pana doktora, wcześniej chyba się nie uda, choć ciągle czekamy na wieści z kliniki w Milanówku.
Całą nadzieję pokładamy w doktorze Olkowskim. Wierzymy, że uda mu się farmakologicznie "ustawić" Wisełkę, bo wszystko wskazuje na to, że uszkodzenia mózgu są poważne

Zdajemy sobie sprawę, że koteńka do końca życia będzie musiała zmagać się z silną padaczką, ale wiemy też, że to nie wyklucza szczęśliwego, dobrego życia bez cierpienia. Najlepszym przykładem na to jest nasz były podopieczny Pinki, który trafił pod japaczowe skrzydła w tragicznym stanie, a dzięki swojej opiekunce, a właściwie mamci, Małgosi oraz właśnie doktorowi Olkowskiemu, teraz żyje jak król!!!

Bardzo prosimy o moooocne kciuki za naszą panieneczkę!!!!!!!!!! O ciepłe myśli i Waszą pozytywną energię, kochani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest taka dzielna, że na pewno w końcu stanie pewnie na na cztery łapki!!!!!!!!
Obiecujemy Wam, że jeśli będzie potrzeba, Wisłę kijem zawrócimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wisełka W lepszych i gorszych momentach.