Wizyt
Dzisiaj: 67Wszyscy: 427770

Nasz nowy podopieczny - Guzik

O nas/Kontakt » Aktualności » Nasz nowy podopieczny - Guzik

Kochani, wczoraj wieczorem powiększyła się japaczowa rodzina. Otrzymaliśmy informację, że na lubońskim osiedlu bytuje kot, któremu z oczu i z nosa cieknie ropa, a stan ogólny jest bardzo zły :( Jeszcze wczoraj trafił do szpitalika.
Kocio jest na pewno stary, zęby ma w stanie tragicznym, pełnojajeczny, przemiły i bardzo chory. Oczy absolutnie do uratowania, trzeba jednak opanować koci katar. Wybarwienie i stan futra pokazują jak źle jest z Guzikiem, bo takie właśnie dostał imię nasz bohater <3. Gdyby został na dworze, bez pomocy, czekałaby go tylko śmierć.. Bardzo dziękujemy Pani Magdzie <3, która nie przeszła obojętnie obok tego nieszczęścia i szukała dla niego pomocy!!! 
Znamy już wyniki testów FIV/FeLV - są ujemne!!!!!!!!!! Czekamy na wyniki badań krwi. Oby okazało się, że to "tylko" skrajne wycieńczenie organizmu, a nie żadne groźne choróbsko! Z kocim katarem sobie poradzimy, to znaczy poradzi sobie nasza zaprzyjaźniona, wspaniała wetka!
Zaciskajmy kciuki za Guzika mooocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdjęcia bardzo słabej jakości, ale wczoraj trzeba było skupić się na działaniu. Wkrótce pojawią się lepsze. Mamy nadzieję, że i Guzik na nich będzie lepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

11.05.2017