Wizyt
Dzisiaj: 232Wszyscy: 1369294

Neurologiczny Kiwi zbiera na rezonans.Liczy się każda złotówka

O nas/Kontakt » Aktualności » Neurologiczny Kiwi zbiera na rezonans.Liczy się każda złotówka

Nasz ślepek cierpi z powodu nieustająco kręcącej się główki, co niestety powoduje, że biedak odczuwa ciągłe zawroty głowy!!! Od momentu, w którym pojawił się w naszym domu tymczasowym, jest diagnozowany i leczony przez specjalistę neurologa. Kotek ma objawy obustronnego zespołu przedsionkowego. Pomimo wdrożonego od razu antybiotyku oraz sterydu, niestety nie udało się nic zmienić - nie zareagował na leczenie i to pokazuje, ze mamy do czynienia nie tylko ze stanem zapalnym.
Martwimy się bardzo, że problem tkwi głębiej... Mamy już wyniki wszystkich zaleconych szczegółowych badań i niestety niewiele więcej wiemy, niż na początku diagnostycznej drogi. Pozostaje rezonans magnetyczny, tylko to badanie może pokazac co się naprawdę w tej małej główce dzieje:( Wynik MRI będzie ewentualnym wskazaniem do wykonania meringocentezy. Mamy nadzieję, że to badanie przyniesie jakieś dobre wieści, ale bardzo się boimy o naszego Kiwunia. Pozwoliliśmy sobie zorganizować zbiórkę na ten cel, ponieważ koszt samego rezonansu wynosi 1150 zł, a z dodatkowymi badaniami, które lekarz przeprowadzi podczas kolejnej narkozy, wyniesie ok 1700 zł.
Jesteście przy ślepaczkach zawsze, wspieracie nas na przeróżne sposoby, więc wiemy, że na pewno możemy i musimy zrobić wszystko, by pomóc Kiwusiowi i przywrócić mu komfort życia. Wszystko będzie dobrze, MUSI być dobrze! Prosimy o ciepłe myśli, o kciuki i moc, dzięki którym nie raz już wyczarowywaliście chorym ślepaczkom cuda.
Dziękujemy z całego serca i z całych sił za kazdą pomoc, za kazdą ciepłą myśl!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wplaty prosimy kierować na założoną zbiorkę
 
 
lub bezpośrednio na konto fundacji:

Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym 36175000120000000035415998 (BNP PARIBAS) tytuł wpłaty: "darowizna dla Kiwusia" lub ogólnie "darowizna dla ślepaczków". PayPal: japaczesercem@gmail.com

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę .Dziękujemy z całego serca!!!!!!!!!!!!!! 

15.05.2020