Wizyt
Dzisiaj: 442Wszyscy: 710486

Niewidoma Wiosna – kotka z lasu szuka już domu!

O nas/Kontakt » Aktualności » Niewidoma Wiosna – kotka z lasu szuka już domu!

Niewidoma buraska, znaleziona w lesie, przerażona, wycieńczona, z anemią… Tak tego roku przywitała nas wiosna. Wszystko przestało kwitnąć, słońce jakoś słabiej świeciło. Stan kotki był bardzo zły, a do tego musiała poddać się operacji usunięcia resztek zniszczonych ząbków. Najpierw karmiliśmy Ją strzykawką, ciesząc się z każdej przełkniętej porcji, tylko po podaniu leków przeciwbólowych. Kroplówki, antybiotyki, suplementacja żelaza… Pomiędzy tymi zabiegami kotka ciągle spała. A potem zdarzył się cud. Kotka wstała i nadstawiła się do głaskania! Jej imię – Wiosna – odzwierciedla Jej historię: po smutnej i ciemnej zimie, niespodziewanie pojawił się pierwszy, wyraźnie jaśniejszy promień słońca, na drzewach pojawiły się pierwsze pąki. I kwitną, jak nasza Wiosna!

Ulubionym zajęciem Wiosenki jest spanie i przytulanie się do człowieka. To kotka, która przede wszystkim potrzebuje spokoju. Dla Wiosny szukamy domu ze spokojnym, statecznym kotem lub bez innych kotów – Panieneczkę stresują szalone zabawy kociaków, a my nie możemy pozwolić, by kiedykolwiek cokolwiek zaburzyło spokój Wiosny.

Wiosna to pora dla romantyków, Wiosna to kotka dla człowieka o ogromnym sercu! Wiemy, że po Wiosenkę nie ustawi się kolejka oczekujących – bura kotka, niewidoma, bez ząbków… Dla nas jest najpiękniejsza!!! Może dla Ciebie też? :)

Wiosna jest zaszczepiona, testy Fiv/Felv ujemne, przed adopcją będzie wysterylizowana. Korzysta z kuwetki, je samodzielnie. Szukamy dla Niej domu z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Kontakt: 500 383 928

japaczesercem@gmail.com