Wizyt
Dzisiaj: 377Wszyscy: 809862

Niewidomy Marcello Miećdomjakinni

O nas/Kontakt » Aktualności » Niewidomy Marcello Miećdomjakinni

Kochani Paczacze!!!
Oto Marcel  cudowny, miziasty kocurek, który bardzo, bardzo potrzebuje swojego domu na zawsze!!!

Ten kocur o ujmującej urodzie i smutkiem w oczach to Marcel  Jak każdy kot, Marcello potrzebuje domu, z tym że on potrzebuje go jeszcze bardziej  Powodów jest parę. Pierwszy to taki, że 8 lat tułaczki już w zupełności wystarczy – bo na taki wiek ocenił go lekarz, a sądząc po jego stanie, przez większość czasu był samotny… Po drugie, Marcel jest niewidomy i bezdomność to dla niego wyrok śmierci. I w końcu po trzecie, Marcel jest spragniony miłości!!! Nie jest już najmłodszym amantem, ale czy to powód, żeby nie mógł dowiedzieć się, czym jest bezpieczny dom i czuły dotyk człowieka? Marcelek już się wyszumiał i teraz największym szczęściem dla niego jest spokojny kąt i mizianie pod brodą  Tylko tyle, a dla niego to inny wspaniały świat. Świat bezpieczeństwa, spokoju, ciepła i z pełnym brzuchem.

Marcello Miećdomjakinni jest z powodu swojej ślepoty jest pod naszą opieką. Wierzymy w happy end jego tułaczki i szukamy mu „niewychodzącego” domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Marcello będzie się czuł doskonale jako jedyny kot w domu, bo jest bardzo spokojny i nie potrzebuje innych kotów do szczęścia. Głównie odpoczywa, spaceruje po domu, lubi być przytulany   

Jest wykastrowany, obecnie dostaje karmę nerkową z powodu troszkę podwyższonych parametrów nerkowych, testy FIV/FELF ma ujemne.

Daj Marcelowi główna rolę mruczącego przyjaciela. Zadzwoń!
500 383 928

japaczesercem@gmail.com