Wizyt
Dzisiaj: 382Wszyscy: 631156

Nowi podopieczni! Foks i Jureczek

O nas/Kontakt » Aktualności » Nowi podopieczni! Foks i Jureczek

Paczacze kochani, przedstawiamy Wam naszych nowych podopiecznych!
W drodze powrotnej z Poznania (ze zlotu naszej fundacji) warszawscy wolontariusze odebrali z łódzkiego schroniska maleńkiego Miaurycego Była to akcja szalona, jak to u nas , ale na szczęście wszystko się udało i maluszek grzeje już doopkę w TDT. Walczymy o wzrok Miaurycego, a On dzielnie wszystkie zabiegi wokół oczek znosi 
W środę, nasi sosnowieccy wolontariusze gnali do Nowego Targu po maleńkiego Foksa , który właśnie roznosi im mieszkanie  Również w środę do naszych leszczyńskich wolontariuszy trafił niewidomy Jurek , uratowany przez fantastyczną osobę  z ulicy, po poważnym wypadku, która jednak nie miała warunków by na dłuższą metę zaopiekować się Jureczkiem. Kocio pewnie już wkrótce będzie szukał domu, bo jest zdrowy (wzrok stracił na skutek wypadku) i nieprawdopodobnie spragniony uścisków, głasków i ciągłych objawów zainteresowania ze strony człowieka. 
I tak nasza rodzina powiększyła się o trzech wspaniałych chłopaków! Marzymy o tym, by prócz podopiecznych pozyskiwać też nowe domy tymczasowe, bo naprawdę nie mamy już dokąd przyjmować ślepków, a przecież musimy!!! Marzymy też o wsparciu finansowym, bo finanse topnieją gwałtownie, jak to finanse, ech... Poza kotami, które trafiają pod naszą bezpośrednią opiekę, wspieramy też ślepki ratowane przez osoby prywatne, które mogą wziąć na siebie wszystko, poza wydatkami na leczenie. W tym tygodniu to dwa kociaki z Łodzi, które walczą o wzrok i kocurek z Gniezna, który uległ wypadkowi, na skutek którego stracił wzrok i sprawność w połamanych nóżkach (finansujemy operację, która odbędzie się dzisiaj. Kciuki potrzebne mocne!!!  )
Kochani, bądźcie z nami, prosimy!!!
Prosimy, wesprzyjcie walkę o zachowanie wzroku, oczek, a często życia!!! Bez Was nijak nie damy rady!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każda złotówka na wagę wzroku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
36 1750 0012 0000 0000 3541 5998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
tytuł wpłaty: "darowizna dla ślepaczków"
PayPal: japaczesercem@gmail.com

Dziękujemy - zawsze i najmocniej na świecie!!! 

Oto Miaurycy , Foks  i Jureczek , jeszcze zanim trafiły do naszych domów tymczasowych.

 

30.06.2017