Wizyt
Dzisiaj: 1396Wszyscy: 655316

Nowi podopieczni z ostatnich dni!

O nas/Kontakt » Aktualności » Nowi podopieczni z ostatnich dni!

Kochani Paczacze, dzieje się tyle, że nawet nie nadążamy z przedstawianiem naszych nowych podopiecznych 
Oto Oni - w telegraficznym skrócie.
1. Bezoki Bantik z ukraińskiej ulicy.
2. Cztery kociaki (jeden niewidomy, dwa z bardzo chorymi oczami, jeden z oczami w dobrym stanie. Wszystkie walczą z kk) z bydgoskiej ulicy Jeszcze nawet nie mają imion, ale najważniejsze, ze mają już opiekę 
3.Selka - koteńka z "popsutym" oczkiem ze Schroniska w Sosnowcu.
4.Niedowidząca Zuzia z grudziądzkich krzaków.
5. Niewidoma Fraszka, zgłoszona do nas jako kotka bardzo agresywna, dotkliwie okaleczająca opiekunkę. Pani stworzyła taką alternatywę dla kotki, którą wychowała: eutanazja albo Schronisko na Paluchu. Noooo, albo my. Nasi kochani wolontariusze bez chwili zastanowienia, choć oczywiście pełni obaw, zgodzili się przyjąć kotkę natychmiast. Pracują z behawiorystką, naszą niezastąpioną Beatą Leszczyńską  i psują kota!!! Fraszka nikogo nie zaatakowała i znakomicie odnajduje się w DT, choć oczywiście jest koteńką nieco neurotyczną  Ale który kot nie jest? 
6. Jest też Duduś, ze Schroniska na Paluchu (dziękujemy Małgosi  i Grupie Mrau  za wszelką pomoc!), ale o nim napiszemy w osobnym poście. Kotek ma zmiany w mózgu, wczoraj miał zrobiony rezonans magnetyczny i czekamy na opis. Nie widzi i nie funkcjonuje dobrze, w tej chwili jest w szpitalu w inkubatorze, pod tlenem. Rokowań jeszcze nie znamy.

 

17.08.2017