Wizyt
Dzisiaj: 305Wszyscy: 631079

Okruszki, czyli koci katar zbiera żniwo :(

O nas/Kontakt » Aktualności » Okruszki, czyli koci katar zbiera żniwo :(

UWAGA: w dalszej kolejności zdjęcia bardzo drastyczne 
Paczacze Kochani, czasem trudno nawet pisać, tak dramatyczne bywają momenty w ratowniczej codzienności. Ubiegła sobota to był właśnie jeden z takich najtrudniejszych dni  Jednak najważniejsze jest, że udało nam się uratować kolejne bezbronne, strasznie cierpiące, właściwie gasnące już kociątka!!! Minęły krytyczne chwile, choć panieneczka najdrobniejsza, której oczu nie zdołamy już ocalić, nie jest jeszcze w pełni stabilna  Dogrzewana, wzmacniana kroplówkami i karmiona do zbolałego pysia, trzyma się życia z całych, wątłych jeszcze sił! Wierzymy, że się uda, że teraz już tylko lepsze dni przed tymi okruszkami wygrzebanymi ze słomy na podpoznańskiej wsi!!! MUSI SIĘ UDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Błagamy Was o kciuki, o ciepłe myśli, ale też o pomoc finansową!!! Maluszki, póki co, są w szpitaliku pod najczulszą opieką lek. wet. Patrycji Sawińskiej  Przed nimi długa droga - leczenie ogólne i okulistyczne, operacje (niestety spośród sześciu ocząt tylko dwa można jeszcze uratować  )
Okres wakacyjny sprawił, że ruch na naszych bazarkach bardzo się zmniejszył, wpływów malutko, a wydatki szaleją  Trudno się dziwić, gdy sezon na kocięta w pełni, koci katar zbiera tragiczne żniwo, a my staramy się reagować wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.
Kochani, wiemy, że nie zostawicie nas, że wspólnymi siłami uratujemy te maleństwa i kolejne ślepki w potrzebie (kolejne cztery trafią do nas dzisiaj...)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy całym sercem i z całych sił i tradycyjnie już, bezczelnie prosimy o więcej!!!!!!!!!!!!!!! 
Każda złotówka na wagę wzroku, a nawet życia - dosłownie....

Ja Pacze Sercem Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym

36 1750 0012 0000 0000 3541 5998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
tytuł wpłaty: "darowizna dla Okruszków"

PayPal: japaczesercem@gmail.com

A oto nasze Okruszki   

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/Okruszki

04.07.2017