Wizyt
Dzisiaj: 207Wszyscy: 315535

Oliwka

Do adopcji » Oliwka

Kocia mama urodziła kocie dzieci. Dzięki szybkiej reakcji i pomocy Dobrej Duszy, dwojgu z nich udało się uratować wzrok. Niestety, organizm najmniejszej koteczki nie był tak silny – oczka małej Oliwki pękły…  Bardzo możliwe więc, że Oliwka nie zdążyła nauczyć się patrzeć oczami, za to „patrzy” doskonale swoimi uszkami ;) I cudownym serduszkiem, otulonym w przepiękne kocie futerko.

Oliwka urodziła się w Grecji, a teraz mieszka w domu tymczasowym tutaj, w Polsce. Miała ogromne szczęście, ponieważ przyjechała ze swoją mamą, która Ją wykarmiła, oraz z braćmi, z którymi uczy się kociego życia. Jest jeszcze troszkę nieufna wobec ludzi, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Jej wycofania nie widać natomiast podczas zabaw – jak szalona poluje na wędkę (jeśli ją słyszy), biega ze swoimi braćmi i goni brzęczące piłeczki! Zabawa to teraz żywioł Oliwki, a podczas odpoczynku wtula się, wraz z rodzeństwem, w ciepłe futerko mamy… Zaczęła też zasypiać na kolanach opiekunki, ale o tym tak po cichutku wspomnę, żeby nie zapeszyć ;)

Szukamy dla Oliwki bezpiecznego domu, najlepiej nieprzepełnionego zwierzętami, ponieważ malutka boi się psów i dużych kotów. Najlepiej gdyby zamieszkała z młodym kotem. Szukamy dla Niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonym balkonem/oknami. Szukamy domu, który obdarzy Ją wielkim ciepłem (w końcu u nas nie jest tak słonecznie jak w Grecji) i pozwoli Jej spokojnie dojrzewać, aż będzie gotowa w pełni zaufać człowiekowi. Domu, który popaczy sercem na Oliwkę.

Oliwka jest zaszczepiona, korzysta z kuwetki, lubi drapaki i kocha szeleszczące i brzęczące zabawki.

Kontakt: 505 132 444