Wizyt
Dzisiaj: 74Wszyscy: 427777

Orzeszek ma twardy orzech do zgryzienia...

O nas/Kontakt » Aktualności » Orzeszek ma twardy orzech do zgryzienia...

Jak to możliwe, że miska jest cały czas pełna? Jak to możliwe, że nikt mnie nie przegania? Jak to możliwe, że tu jest tak spokojnie? Jak to możliwe, że mnie głaszczą?... Orzeszek ma niecałe 2 i pół roku, ale wciąż chodzi niepewny siebie, jak gdyby nie mógł się nadziwić temu, co się wokół niego dzieje. Do tej pory całe jego życie to był głód, strach, bezdomność, a na dodatek odrzucenie przez stado z powodu kalectwa. Bo Orzeszek na jedno oko nie widzi, a na drugie widzi słabo. Dlatego był zawsze ostatni do jedzenia, za to pierwszy do bicia.

A my, fundacja Ja Pacze Sercem, jesteśmy tu po to, żeby odmienić życie Orzeszka. I wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto zaopiekuje się bezbronnym Orzeszkiem, tak jak ten słodki kociak na to zasługuje. Orzeszek jest nieśmiały, łagodny i spokojny, bo musiał nauczyć się zachowywać tak, żeby nie było go widać. Żeby nikt go nie zauważył i znowu nie przepędził. Jest czysty, bezproblemowy, ale ciekawy świata i przyjacielski. Z innymi kotami żyje w zgodzie, ale to ludzi kocha całym sercem. Lubi głaskanie,  pieszczoty i zabawy, ale nie domaga się noszenia na rękach i ciągłej uwagi. Sądzimy, że najlepiej czułby się jako jedyny kot w domu.

Jeśli zauważasz w Orzeszku więcej niż tylko kalectwo, to znaczy, że paczasz sercem. Zadzwoń do nas, opowiemy ci wszystko o niedowidzących kotach i o tym, za co je kochamy.

 

Orzeszek to kocurek, ma 2 lata 4 miesiące. Testy FIV/FELV ujemne. Jest zaszczepiony i wykastrowany. Potrzebuje domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

 

Kontakt: 500 383 928