Wizyt
Dzisiaj: 1123Wszyscy: 774723

Oto Bimbus

O nas/Kontakt » Aktualności » Oto Bimbus

Kochani Paczacze, wczoraj przyjęliśmy pod opiekę bardzo ciężko chorego Bimbusa 
Cudowni, wrazliwi ludzie znaleźli go leżącego bez sił na jednej z poznańskich ulic. Zawieźli biedaka do lecznicy, gdzie zapewniono mu pierwszą pomoc. Niestety stan Bimbusa jest tak poważny, że Państwo nie byli w stanie opiekować się nim w domu. Zadzwonili do nas i tak Bimbusik trafił pod nasze skrzydła, do zaprzyjaźnionego szpitalika, gdzie personel nawet po godzinach czeka i ratuje biedy w pilnej potrzebie, jak wczoraj! (Dziewczyny 💖 kocham Was! wkrótce podziękujemy bardziej oficjalnie😉).
Wiemy już, że jest szansa na uratowanie jednego oczka, niestety drugie nigdy nie będzie widziało. To wynik potwornie zaawansowanego kociego kataru, który niemal zabił Bimbuska  Choroba ma ułatwione zadanie ponieważ kocio jest nosicielem wirusa nabytego niedoboru immunologicznego - FIV. Zrobiliśmy test płytkowy, sprawdzimy to ostatecznie metodą Western Blot. 
Teraz najważniejsze jest by przełamać kryzys, by Bimbuś zaczął pić i jeść samodzielnie. Jest w najlepszych rękach, więc wierzymy, że się uda!!!!! To, że jest fivkiem to nie koniec świata, sami wiecie , że wielu naszych podopiecznych okazało się nosicielami i żyją sobie szczęśliwie, w większości już we własnych domach!  A propos domu, gdy już wyleczymy i odchuchamy Bimbusa przekażemy go parze, której zawdzięcza życie. Państwo zadecydowali się zostać jego rodziną i oferować dom!!! 😃
Teraz bardzo prosimy o mocne kciuki za Bimbusa!!!!!!!! A jeśli ktoś może i zechce wesprzeć walkę naszego fivka, będziemy ogromnie wdzięczni!!!!!!! Każda złotówka na wagę wzroku, a nawet życia!

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
36175000120000000035415998
Raiffeisen Bank Polska S.A.

paypal: japaczesercem@gmail.com

Dziękujemy jak szaleni!!!!!!!

Wczorajsze zdjęcia już ze szpitala. Słabe, ale są. Czasami trudno skupić się na fotografowaniu... Przepraszamy!