Wizyt
Dzisiaj: 32Wszyscy: 1953436

Paproszek

W Nowych Domach » Paproszek

 

Ach i och to właśnie nasz niewidomy Paproch

Ten przemiły kocurek błąkał się w Piątkach pod Kaliszem, zupełnie zagubiony. Skąd się tam wziął możemy tylko przypuszczać. Może ktoś wyjeżdżając na weekend po drodze pozbył się "problemu"? Może był tzw. kotem wychodzącym i wyruszył w drogę, z której zawrócić już nie potrafił? W każdym razie pojawił się w Piątkach nagle i desperacko szukał tam kontaktu z człowiekiem. Wreszcie trafił do ogródka starszej Pani, która nie zastanawiając się wcale wzięła kocurka na ręce i zaniosła do domu. Gdy był już bezpieczny zaczęła szukać pomocy. Łańcuch życzliwych ludzi doprowadził ślepka do nas. W domu tymczasowym zmężniał i jego futerko nabrało blasku. Odnalezienie się w nowej sytuacji nie sprawiło mu problemu i postanowił zostać królem całego stada. Właśnie z powodu dominującego charakteru szukamy dla niego domu w roli jedynaka.

Paproszek jest młodym, ok. 1,5 rocznym kotem. Jest całkowicie niewidomy, ale nie przeszkadza mu to w zdobywaniu najwyższych drapaków i entuzjastycznym bieganiu za pluszową myszką.

Uwielbia głaskanie i spanie z człowiekiem, ale nade wszystko uwielbia wszelkie zabawy. W duszy jest nadal małym kociakiem :) Może to dlatego tak dobrze dogaduje się z dziećmi?

Paproszek został zaszczepiony i wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne. Ponieważ już nigdy nie powinien znaleźć się sam w obcym miejscu, potrzebuje domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Przygarnij Paproszka, a nigdy nie będziesz się nudzić!

Kontakt: japaczesercem@gmail.com 

Tel. 500 383 928