Wizyt
Dzisiaj: 509Wszyscy: 294011

Picasso

W Nowych Domach » Picasso

Picasso jest wesołym około dwuletnim kocurkiem. Jego kosmiczne spojrzenie jest wynikiem najprawdopodobniej wady wrodzonej - na jedno oczko widzi bardzo dobrze, natomiast na drugie jak przez zaparowaną szybę. Mimo to oczka nie wymagają żadnego leczenia. Picasso jest bardzo ciekawskim kotem, niektóre dźwięki bywają dla niego straszne, jednak ciekawość bierze górę i zawsze trzeba skontrolować to, co dzieje się w drugim pokoju czy nawet za oknem:) Nie ma dla niego niemożliwego - uwielbia się wspinać, ale także wślizgiwać się pod wszystkie szafy czy łóżka. Wielką przyjemność sprawia mu spanie w pościeli:)

Picasso bardzo lubi zabawy z innymi kotami, nie przejdzie obojętnie obok żadnej piłeczki czy myszki, toleruje również duże psy.

 Kocurek jest wykastrowany, testy fiv/felv ujemne, ma przepuklinę pępkową (jednak nie wymaga ona żadnej ingerencji chirurgicznej). Czeka go jeszcze szczepienie.

Picasso jest podopiecznych Fundacji Ja Pacze Sercem. Szukamy dla niego domu tzw. niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Kontakt w sprawie adopcji: 500 383 928