Wizyt
Dzisiaj: 32Wszyscy: 1178697

Pierwsza tegoroczna prośba o dom!

O nas/Kontakt » Aktualności » Pierwsza tegoroczna prośba o dom!

Kochani Paczacze, nowy rok zaczęliśmy i szczęśliwie - wczoraj do cudownego domu pojechał nasz Nelson - i tragicznie - bezlitosny FIP zabrał naszego przekochanego Rukiego 🖤, który zostanie z nami na zawsze. Zostanie w sercu Marty , swojej cudownej opiekunki, która heroicznie o niego walczyła... Odszedł otulony Jej miłością.

Taki był pierwszy dzień nowego roku. Rozrywający serce...
W drugim dniu tego roku postanowiliśmy poprosić Was o dom dla naszego Bubusia.
Słabym jeszcze głosem, ale naprawdę z całych sił prosimy o dom dla naszego kociego dzieciaczka, Bubu 
Tego życzyłby sobie Ruki ['], który sweojego domu nie doczekał.

"Bubu – buuu, Tak bardzo mnie boli!
Mały kociak pojawił się nagle wśród wolnożyjących kotów i od razu było widać, że coś z jego jednym okiem jest nie tak. Z tego powodu znalazł się pod opieką fundacji Ja Pacze Sercem. Weterynarz orzekł, że maluch ma uszkodzone oko w wyniku rozległego urazu. Co to mogło być? Może uderzenie, może kopnięcie – trudno powiedzieć. I nawet nie chce się myśleć, kto i dlaczego skrzywdził takie maleństwo. Już samo wyobrażanie sobie tego boli, a co dopiero czuł on. Nie dziwi nas więc, że Bubu boi się trochę ludzi. Przez to jedno feralne spotkanie, Bubu nie widzi na prawe oko. To musiało naprawdę mocno boleć… Odzyskuje zaufanie szybko - jak to dziecko - ale dopiero, gdy się przekona, że człowiek nie chce go znowu skrzywdzić. Gdy już zaufa, tuli się i pragnie bliskości.

Jest zachwycającym słodziakiem mimo zniekształconego oczka. A ponieważ jest już zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony, więc drugim, widzącym, oczkiem zaczyna się rozglądać za swoim człowiekiem.

Bubuś ma ok 4,5 miesiąca. Jest nieśmiały w stosunku do ludzi, za to nie boi się dużo większych kotów. Dobrze nawet, gdyby trafił do domu z innymi kotami, bo jest przyjazny i towarzyski. Szukamy mu domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem, żeby już nigdy więcej nie trafił w łapy złego człowieka.

Buuu, gdzie jest mój człowiek? – pyta Bubuś. Może właśnie czyta to ogłoszenie?"

Kontakt: 502775137 lub japaczesercem@gmail.com