Wizyt
Dzisiaj: 400Wszyscy: 293902

Plim i Plum

W Nowych Domach » Plim i Plum

Plim i Plum - zaczarowane rodzeństwo szuka wspaniałego domu! Dlaczego zaczarowane? Ich historia jest smutna. Miały dom i własną miskę, ale ich właściciel posłuchał wróża, który  powiedział, że na koty został rzucony urok... W związku z czym Plim i Plum trafiły do schroniska  Niezawodni wolonatariusze powiadomili Ja Pacze Sercem o niedowidzącym Plimie. W schronisku, gdy kotek był już pakowany do transportera , rozegrał się kolejny dramat. Plim siedział w klatce ze swoją siostrą Plum, która rozpaczliwie wyciągała łapki za swoim bratem. Okazało się, że są niesamowicie zżyci ze sobą. Plim – silnie niedowidzący i Plum - z delikatnymi problemami neurologicznymi (jest zdrowa!) Nie mogliśmy podjąć decyzji o ich rozdzieleniu i tak oboje zostali zabrani do domu tymczasowego.

Plim i Plum są na pewno kotami, na które ktoś rzucił urok - urok  miłości!!! Obydwoje są niesamowicie spragnieni kontaktu z człowiekiem, domagają się dotyku i uwagi, a odwzajemniają to pięknym mruczeniem i wyrazem szczęścia w oczach… Potrzebują człowieka na wyłączność, więc nie powinni zamieszkać z innymi kotami.

Plim to około 4 letnim kocurek z wadą wzroku. Nie przeszkadza mu to w zwiedzaniu każdego kącika i zakamarka, jest kotem bardzo towarzyskim, uwielbiającym zabawę. Plum (również około 4 letnia) z kolei, jest trzymająca się brata, spokojniejszą kocią duszą. Ma problem z tylnimi łapkami, jednak dzielnie podąża za Plimem. To są naprawdę nierozłączne, cudowne kocie tygryski!!! Kochają się szalenie i równie bardzo kochają człowieka!!! Doskonale dogadują się z dziećmi :)

Rodzeństwo jest wysterylizowane, zaszczepione, testy na FIV/FELV ujemne. Bezbłędnie korzystają z kuwety. Znajdują się pod opieką Ja Pacze Sercem, Szukamy dla nich domu nie wychodzącego, z osiatkowanymi oknami/balkonem, który gotowy jest przyjąć na siebie morze miłości.

Kontakt w sprawie adopcji: 500 383 928

japaczesercem@gmail.com