Wizyt
Dzisiaj: 569Wszyscy: 1953973

Podziękowań ciąg dalszy

O nas/Kontakt » Aktualności » Podziękowań ciąg dalszy

Kochani Przyjaciele ❤, z całego serca i z całych sił dziękujemy Wam za niesamowity prezent dla ślepaczków z okazji Dnia Kota!!!!!!!!! Zebrana przez Was kwota - 5.110 zł! - to wielki dar serc, który bardzo pomoże nam w walce o zdrowie i życie kotów niewidomych i niedowidzących, które ratujemy na terenie całej Polski!!!!!!!!!!!!
Telefon od Pani Wandy ❤ był dla nas wielkim zaskoczeniem i ogromną radością!!!!!! Gdy opowiedziała o Was, o pomocy Pani Agnieszki ❤, Pana Krzysztofa ❤, małej Lilki ❤, Raksy ❤ i Timki ❤ w zorganizowaniu całej akcji, po prostu zabrakło nam słów ze wzruszenia! Takie cuda nie zdarzają się często, zwłaszcza kotom, które są inne, nadal w opinii wielu "wybrakowane". A Wy ❤ zechcieliście je dostrzec i pomóc w ich drodze do zdrowia i szczęśliwego życia, na które, jak wszystkie żywe istoty, zasługują. To wielka rzecz!!!! Dziękujemy, kochani!!!
Zapraszamy Was serdecznie do świata ociemniałych kotełów! Możecie je poznać na naszym fanpage'u, Instagramie i stronie internetowej - www.japaczecem.pl. To naprawdę fantastyczne kotki, które na świat patrzą sercem. ❤ Jednak bez pomocy nas, ludzi, nie mają szansy na przeżycie. Tylko w bezpiecznej przestrzeni domowej mogą prowadzić naprawdę szczęśliwy i bezpieczny żywot.
Można też je poznać w naszych domach tymczasowych, do których również zapraszamy. 🙂
Możecie pochwalić się nie tylko fantastycznymi kotami ❤, ale też wielką wrażliwością na potrzeby tych, które miały w życiu mniej szczęścia - bezdomnych, chorych, ociemniałych.
Najserdeczniej na świecie ściskamy wszystkich Was ❤ i Wasze cudowne futrzaste ❤ pociechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naprawdę brak nam słów, by wyrazić naszą radość i wdzięczność za Wasze złote serca!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy, kochamy i ściskamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🥰😘🥰
____________________________________________
"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
36175000120000000035415998 (BNP PARIBAS)

KRS: 0000644876