Wizyt
Dzisiaj: 427Wszyscy: 1180210

Podziękowania za kiermasz dla Ślepaczków!

O nas/Kontakt » Aktualności » Podziękowania za kiermasz dla Ślepaczków!

Czy nam się przyśniło czy naprawdę podopieczni niezwykłej Pani Profesor Marzeny Kubisz  czyli cudowni studenci z Nelą Lasotą na czele, zorganizowali niebywały kiermasz pomocowy dla niewidomych i niedowidzących kotów? Nie, to nie sen!!!!!!!!!!! Wiemy to na pewno ponieważ 29.11.2018 roku na konto naszej Fundacji wpłynęło 3,850 zł (!)  , które Ci młodzi ludzie wyczarowali dla ślepaczków. 
Przez telefon rozmawialiśmy i dziękowaliśmy, płakaliśmy wszyscy ze wzruszenia i z radości!!! To było niesamowite przeżycie  
Oficjalne podziękowania składamy tu dopiero dzisiaj, ponieważ nasz skryba walczy ze zdrowiem, ale już się poprawia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takie czary mogą czynić tylko osoby o przeogromnym zapale, wrażliwości i sercu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Dziękują Wam Ślepaczki, które będą zdrowieć, a może nawet odzyskiwać wzrok, dzięki Waszej cudownej inicjatywie!!!!!!!!!!! Dziękujemy my, wolontariusze rozradowani, wzruszeni, zapłakani ze szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
KOCHAMY WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęścia w każdej dziedzinie życzymy i pękamy z dumy, że ślepaczki mają takich Przyjaciół 
Tworzycie prawdziwy Uniwersytet, zarażacie humanizmem   
#Pawesome - Uniwersytet Śląski

12.12.2018