Wizyt
Dzisiaj: 1430Wszyscy: 655350

Podziękowanie za 1 % !!!

O nas/Kontakt » Aktualności » Podziękowanie za 1 % !!!

Paczacze Drodzy, dzisiaj piątkowo, a więc świątecznie  Dla naszej Fundacji dziś prawdziwe święto, ponieważ na mocy porozumienia z Fundacja Agapeanimali  wynikającego z dotychczasowej współpracy i zbieżności celów statutowych obu naszych organizacji, na konto Ja Pacze Sercem wpłynął zebrany dla ślepaczków 1%  podatku naszych darczyńców. To kwota 17,562,07  Hurrrrra!!!!!!!!!!!!! Kwota ta zabezpieczy nasze działania ratownicze na około półtora miesiąca (oczywiście wszyscy działamy charytatywnie i nie pobieramy żadnych wynagrodzeń!). Nie wiemy jak dziękować wszystkim tym, którzy zechcieli wesprzeć ratowanie, leczenie i przywracanie szczęśliwemu życiu kotów niewidomych i niedowidzących, dziękujemy jak szaleni!!!!!!!!!!!!!!!!! Z całego serca i z całych sił!!!!!!!!!!!!!!! To dla nas wielka rzecz, naprawdę… Od stycznia ponownie na Was liczymy 
To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie Fundacja Agapeanimali , która zechciała stworzyć taką możliwość i już zapowiedziała, że w przyszłym roku również możemy na nią liczyć  Agapki, kochamy Was!!!!!!!!!!!  DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!
DZIĘKUJEMY za każdy podatkowy datek dla ślepków!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście wielcy, nasi drodzy Przyjaciele!!!!!!!!!!! I wiecie co? Kochamy Was!!!!!!!!!!!!!!!!! 
A teraz biegniemy wydawać pieniądze na nasze cudne biedulki, które dzięki Wam wracają na jasną stronę mocy!!!!!!!!!!!!!