Wizyt
Dzisiaj: 1412Wszyscy: 655332

Pomóżmy Dudusiowi!

O nas/Kontakt » Aktualności » Pomóżmy Dudusiowi!

Paczacze Drodzy, jak już wspominaliśmy, kilka dni temu zabraliśmy ze Schroniska na Paluchu niewidomego kociaka w bardzo ciężkim stanie, z poważnymi zmianami neurologicznymi. Leżał w klatce nie mogąc się ruszać i rozdzierająco płakał  Na szczęście wypatrzyła go schroniskowa wolontariuszka, Małgosia  i zaraz dała nam znać. Dzięki Jej pomocy mogliśmy zadziałać błyskawicznie! Duduś, bo takie imię otrzymał czarnuszek, trafił do kliniki, pod fantastyczną, fachową opiekę Pana doktora Tomasza Kalinowskiego  gdzie zdecydowano o hospitalizacji. Malec wymagał pobytu w inkubatorze, tlenoterapii, kroplówek, leków i badań. Konieczny okazał się rezonans magnetyczny głowy. Wiemy już, że był wylew w jednej półkuli mózgu, jednak do poniedziałku musimy poczekać na opis badania i dalsze decyzje dotyczące leczenia Dudka. Wczoraj kocio opuścił szpital i naprawdę już można mówić o dużej poprawie - z niemogącego nawet unieść główki kota, zamienił się w dzielnego pacjenta, który już samodzielnie się podnosi i nawet korzysta z kuwety!!! Oczywiście jego stan nadal jest bardzo poważny, ale wierzymy, że uda się przywrócić Dudusiowi sprawność, że uda się go uratować!!! Pan doktor uprzedził, że być może będzie malec musiał uczyć się wszystkiego od początku, jak to po wylewie...
Zaklinamy los w oczekiwaniu na ostateczną diagnozę i rokowania. Najważniejsze, że już jest lepiej, a dzięki wynikowi rezonansu będzie wiadomo co można i trzeba zrobić by było jeszcze lepiej!!! Niestety koszt samego rezonansu to 1100zł, do tego dojdą koszty hospitalizacji (jeszcze ich dokładnie nie znamy - czekamy na fakturę) oraz leczenia. Nie poradzimy sobie bez Waszej pomocy, zwłaszcza, że w środku "sezonu" prawie codziennie pod naszą opiekę trafiają kolejne chore ślepaczki 
Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć i wierzymy, że i tym razem, wspólnymi siłami uda nam się zapewnić Dudusiowi należytą pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
Tradycyjnie już całym sercem i z całych sił dziękujemy!!!!!!!!!!
Każda złotówka na wagę wzroku (być może pod wpływem leczenia wzrok częściowo powróci. Tak sobie marzymy.) i życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każda ciepła myśl bezcenna!!!!!!!!!!!!

Ja Pacze Sercem Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym

36 1750 0012 0000 0000 3541 5998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
tytuł wpłaty: "darowizna dla Dudusia"

PayPal: japaczesercem@gmail.com

Na zdjęciach Duduś  w inkubatorze w klinice i jeszcze w schronisku. Widzicie jaka ogromna różnica?! To napawa nas wielką nadzieją!!!!!!!!!

 

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/pomocdladudusia

 

18.08.2017