Wizyt
Dzisiaj: 368Wszyscy: 809853

Pożegnanie Seniorka [*]

O nas/Kontakt » Aktualności » Pożegnanie Seniorka [*]

Zmarł Senior  
Pobiegł do swojego Pana, z którym spędził prawie całe swoje długie życie. Na pewno są tam razem szczęśliwi i to nasza jedyna, acz wielka pociecha!
Spędził z nami ostatnie pół roku i był takim kocim aniołem . Pokochaliśmy go wszyscy! Nawet upośledzona Wisienka, która żyje w swoim indywidualnym świecie, zaprzyjaźniła się z Seniorkiem. Teraz go szuka i bardzo tęskni. Wszyscy tęsknimy za tym niezwykłym ślepkiem.
Senio, kocham Cię i nie mogę się pogodzić z Twoim odejściem, choć przecież musiałam się go spodziewać. Świadomość nie zawsze pozwala ukoić emocje, niestety...
Biegaj szczęśliwy, staruszku niezwykły!!!!!!!!!!!!!!!! A ja biegnę łapać oddech. W moim sercu zostaniesz na zawsze, w japaczowej rodzinie zostaniesz na zawsze!

Dziękujemy Agnieszce , która nie pozwoliła uśpić Seniorka po śmierci Jego Pana, Marcie i całemu opolskiemu Azylowi  za ratunek, Magdzie , która wirtualnie matkowała Seniowi oraz wszystkim, którzy pomagali nam w opiece nad dwudziestoletnim Seniorem. Którzy przysyłali nerkowe jedzonko dla niego i trzymali za niego kciuki!!! 
Dziękuję lek.wet Patrycji Sawińskiej , która była zawsze przy nas.
Dziękuję lek.wet. Adamowi Karasiowi  i Jego cudownej asystentce, którą koty nazywają po prostu ciocią 
Dziękuję Wam  kochani Paczacze, że mogliśmy tak troskliwie zadbać o tego kocurka i zapewnić mu wszystko, czego potrzebował jego strasznie schorowany organizm.
Dziękuję Tobie, Senio . Ty wiesz.....