Wizyt
Dzisiaj: 606Wszyscy: 1149827

Poznajcie Bączka

O nas/Kontakt » Aktualności » Poznajcie Bączka

Kochani, przedstawiamy Wam Bączka, który jednocześnie poleca się już do adopcji

Bączek. Bączek bez rączek. Rączek to on faktycznie nie ma tylko małe łapki, kochąjace łapunie, które chcą się przytulać do człowieka.

Bączek urodził się w miejscu gdzie w karygodny sposób rozumie się miłość do zwierząt. Kotów było tam całe stado, prawie wszystkie chore, wymagające natychmiastowej pomocy. Dzięki cudownej dziewczynie, która zauważyła krytyczną sytuację i zgłosiła się do naszej fundacji, udało się wyrwać z tego koszmaru 18 kotków, jednym z nich jest Bączek. Kocurek miał dużo szczęścia i do niego pomoc dotarła w ostatnim momencie. Pomimo ciężkiej choroby udało się uratować jego piękne, niezwykłego koloru oczy a nie wszyscy kompani z jego podwórka mieli tyle szczęścia. Konsultacja okulistyczna wykazała, że kocurek widzi. Dziś, pomimo trudnego startu życiowego Bączek jest wspaniałym, pełnym radości kotkiem. Jego uroda nie może zostać niezauważona, wygląda jak filmowy amant i na pewno zauroczy nie jedną niewiastę i nie tylko. Bączek uwielbia człowieka, kocha być miziany i przytulany, przy każdym dotyku zaczyna uroczo mruczeć. Został wychowany z dorosłymi kotami, ma z nimi doskonały kontakt. Lubi też przytulać się do psa, czyli krótko mówiąc, Bączek kocha wszystkich i kocha życie, tylko w jego życiu brakuje człowieka, który go bardzo pokocha i da mu stały, przepełniony miłością dom.

W chwili obecnej Bączek ma 3 miesiące, jest odrobaczony i zaszczepiony. Testy fiv/felv ujemne. Doskonale wie do czego służy kuweta i bezbłędnie z niej korzysta. Kocurek obecnie jest na diecie barf, ale od przyszłych opiekunów nie będziemy wymagać tego sposobu żywienia. Poszukujemy niewychodzącego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.