Wizyt
Dzisiaj: 469Wszyscy: 652503

Poznajcie Grima!

O nas/Kontakt » Aktualności » Poznajcie Grima!

Kochani Paczacze, tego chłopaczka już przedstawialiśmy. Wówczas był jeszcze w przechowalni jednej z podwarszawskich gmin. Niestety nie znalazł się nikt chętny by przyjąć do siebie tego malca i tak trafił do nas. Grim , bo tak mu na imię, od tygodnia rozkwita w naszym domu tymczasowym  Jest jeszcze nieco wystraszony, ale po prawie dwóch miesiącach (to ponad połowa życia tego kociaka) spędzonych w klatce to dziwić nie może!
Oczka Grima są zamglone, trwale zmienione, dlatego na zawsze pozostanie kotem niedowidzącym, no ale przecież to nie jest żaden dramat!!!
Mamy nadzieję, że już wkrótce ktoś wypatrzy i pokocha Grima, bo niedługo będzie gotowy do adopcji 
Nasze tymczasowe przedszkola pękają w szwach, ale każdy z podopiecznych to dla nas szczęście i wielka radość uratowanego istnienia!!!!! Jest to też wielkie zobowiązanie, z którego dzięki Waszej pomocy, kochani, udaje nam się wywiązywać. Kochamy te wszystkie szkraby i bardzo trudno nam zrozumieć dlaczego większość z nich czeka na dom tak długo. Adopcje ślepaczków nie są proste, ale rekompensują nam to te domy, które jednak decydują się na adopcję kotów z mniej lub bardziej popsutymi oczkami. To są domy tworzone przez ludzi niezwykłych, dobrych, wrażliwych, po prostu paczących sercem   Czemuż nie można ich klonować?! Bardzo byśmy chcieli 
Czekamy na Was, dziesiątki naszych podopiecznych czekają 😃

A oto Grim w całej okazałości! 

Ostatniej chwili: niestety okazało się, że Grimowi wypada odbyt Długo walczył z biegunką, pewnie dlatego. Dzisiaj wizyta u weterynarza! Prosimy o kciuków moc!!!!!!!!!!