Wizyt
Dzisiaj: 72Wszyscy: 934284

Poznajcie Korka

O nas/Kontakt » Aktualności » Poznajcie Korka

Paczacze Drodzy, dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać Korka , do którego wraca życie!!!!!!!!!!! Nie, nie był chory. Właściwie już prawie w ogóle go nie było, po rocznym pobycie w schroniskowej klatce... Bury, dziewięcioletni, z trzecimi powiekami nachodzącymi na oczka, smutny i wystraszony poczciwiec. Przez ten rok nie zapytał o niego nikt. Dzięki staraniom opiekunek dowiedzieliśmy się o nim i obiecaliśmy Korkowi, że na pewno go zabierzemy!!!!!!!!!!!!

Pierwsze chwile buraska w domu tymczasowym to była tylko chęć zniknięcia 🙁 Przecież musi nauczyć się życia od nowa, a to bywa wyzwaniem wielkim. Na szczęście wystraszony i zrezygnowany burasek już znalazł w DT ulubione miejsca do leżenia, już przechadza się po pokoju, a nawet ciekawie wystawia główkę, zerkając do kuchni, gdzie opiekunka przygotowuje posiłek. Nasza Jadzia chodzi teraz po czworakach, by nie kojarzyć się Koreczkowi z zagrożeniem. I podczas tych przypodłogowych spacerów oboje robią sobie przystanek na przytulanki 🌞

Tak, mamy nadzieję, że ta historia zakończy się bardzo szczęśliwie. We własnej rodzinie, dla której nasz poczciwiec zostanie pępkiem świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasz Korek w drodze i w DT.