Wizyt
Dzisiaj: 1158Wszyscy: 774758

Przedstawiamy Fasolkę

O nas/Kontakt » Aktualności » Przedstawiamy Fasolkę

Paczacze Drodzy, oto naszą Fasolka , która jeszcze do niedawna błąkała się pośród domów jednorodzinnych w Tulcach, pod Poznaniem szukając pomocy. Wypatrzyła ją pewna wrażliwa Pani, zaczęła wystawiać w ogrodzie miseczki z jedzeniem i wkrótce zauważyła, że oczy koteńki są w strasznym stanie. Napisała ogłoszenie na Olx z prośbą o pomoc dla koci. Ogłoszenie zostało wypatrzone przez kolejnych miłośników kotów i zgłoszone do nas. Już następnego dnia Fasolka, bo takie imię od nas dostała, znalazła się pod naszymi skrzydłami. Jednego oczka juz nie ma, ale w drugim część widzenia da się uratować! 
Teraz, powoli Fasolka dochodzi do siebie w domu tymczasowym, dokąd pojechała po krótkim okresie hospitalizacji w Poznaniu.
Bardzo baliśmy się czy będzie szczęśliwa w zamknięciu. Pani, która ją znalazła umówiła się z nami, że jeśli kotka będzie potrzebowała powrotu na wolność to Ona będzie ją zawsze dokarmiała i nad nią czuwała Na szczęście okazało się, że Fasolka, mimo iż bardzo delikatna i jeszcze troszkę wystraszona natychmiast odnalazła się w łóżeczku! 😊
Tak o jej pierwszych momentach napisała Asia, tymczasowa opiekunka: "Fasolka  biedna maleńka, bardzo bardzo przestraszona. Współtowarzysze nie sprawiali jej problemu, ale jak pojawiał się ludź.. siup w jakiś kącik  co wyszła, to musieliśmy szeptać i chodzić na paluszkach, żeby jej nie przestraszyć. troszkę to trwało, siedziałam, gadałam, podsuwalam jedzonko, i w końcu miziu miziu i nagle buch pokazała mi brzunio  i mru mru  jestem taka szczęśliwa, bo Fasolka leży teraz ze mną pod kocykiem i się razem grzejemy, sukces i miłość!!!!!" 💛
Teraz przed Fasolką leczenie i operacja oczek, bardzo poprosimy o kciuki!!!!! Gdyby ktoś mógł i zechciał wspomóc również finansowo, bylibyśmy ogromnie zobowiązani!!!!!! Ogromnie!!!!!
Ten miesiąc był dla nas wyjątkowo ciężki: hospitalizacja, tomograf i operacja Liska, operacja oczu Kecika, korekta powiek Morelki, za moment usunięcie oczek Boryska, rezonans neurologicznego Mirmiła i Bernarda, operacja oczek Fasolki. Poza tym standardowe leczenie, szczepienie, testowanie pod kątem Fiv/FeLV, sterylizacja i kastracje. 
Każda złotówka na wagę wzroku i zdrowia!!!!! Za każdą dziękujemy z całego serca i z całych sił!!!!!!! 

Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
36175000120000000035415998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
Tytuł: "darowizna dla Fasolki" lub "darowizna dla ślepaczków".

paypal: japaczesercem@gmail.com