Wizyt
Dzisiaj: 5Wszyscy: 1178670

Przedstawiamy Tobisia

O nas/Kontakt » Aktualności » Przedstawiamy Tobisia

Kochani, rozpoczynamy poszukiwania domu dla słodkiego misia Tobisia 💚 Szukamy człowieka, który pokocha go całym sercem 💚

Pierwsze miesiące jego życia były prawdziwym koszmarem. Jako małe kocie został oddany do schroniska, potraktowany jak jakiś bezużyteczny, nikomu niepotrzebny przedmiot. Spędził tam trzy długie miesiące. Tyle czasu dla małego kotka to wieczność. W czasie gdy powinien się bawić, biegać, szaleć, poznawać uroki kocięcego życia, był zamknięty w klatce . W związku z tym, że jego oczko nie było w najlepszym stanie trafił do fundacji "Ja Pacze Sercem". Tutaj został wyleczony i teraz wypatruje swojego wymarzonego domu. Z tych paskudnych wspomnień w sercu Tobiego nie ma prawie nic, za to na jego oczku została maleńka blizna po przebytym urazie, która w żaden sposób nie utrudnia mu widzenia.

Tobi to wspaniały kocurek - początkowo nieśmiały i wycofany, ale po przełamaniu strachu to kot idealny. Jest grzeczny, emanuje spokojem, typ nakolankowy, uwielbia być mizany. Śpi przytulony do ludzi, a po bliższym poznaniu kładzie się na swoim człowieku i domaga się pieszczot. Prawdziwy z niego przytulaśny misiu o aksamitnym futerku i złotych oczkach.
 

Tobi ma obecnie 7 miesięcy, jest całkowicie zdrowy, odobaczony, zaszczepiony, testy fiv/ felv ujemne. Świetnie dogaduje się z innymi kotkami i pieskiem. Znakomicie korzysta z kuwety i drapaka.

Szukamy dla niego bezpiecznego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Czy to właśnie Twoje serce jest otwarte aby dać mu rodzinę i przytulić tego pięknego misia?

tel: 500383928
e-mail: japaczesercem@gmail.com