Wizyt
Dzisiaj: 583Wszyscy: 1949057

Racuszek

W Nowych Domach » Racuszek

Nasz Racuszek ma dom

 

Niedowidzący Racuszek szuka swojego łasucha!

Racuszka można łyżkami jeść. Z początku nieśmiały i nieufny, ale już po chwili nie wytrzymuje i próbuje się zaprzyjaźnić. Uwielbia ludzi, inne koty i psy, czyli wszystkich, których napotyka na swojej drodze. Dobrze, że został uratowany przed pewną śmiercią na ulicy, gdy o mało co nie wszedł pod jadący samochód. Racuszek nie jest nieuważny albo niemądry, tylko mocno niedowidzący. Samochodu musiał po prostu nie dostrzec. Jedno oko nie widzi, albo rejestruje jedynie światło i cień, a drugie widzi dobrze, ale ma bliznę po owrzodzeniu na wysokości źrenicy, co zawęża jego pole widzenia. Jako kot niedowidzący, Racuszek trafił do fundacji Ja Pacze Sercem i tutaj zakochaliśmy się w nim wszyscy.

W domu tymczasowym lubi psocić, np. wyrzucać ziemię z doniczek i rozkosznie rozrzucać po całym pokoju, ale nikt nie jest w stanie się na niego denerwować. Wszystko zostaje mu wybaczone. To dlatego, że chętnie rozdaje całusy, mruczy ledwo się go dotknie, a przytulać może się bez końca. Jakby tego było mało miauczy jakby naśladował R2D2 z Gwiezdnych Wojen. A na dokładkę ma pocieszną budowę ciała – krótkie łapki, które sprawiają, że wygląda jak kluska, choć wcale nie jest gruby.

Polecamy go osobie, która lubi słodycze, ale stara się trzymać dietę. Racuch zaspokoi większość zapotrzebowania na puste kalorie.

Racuszek jest całkiem świeży, ma ok. 1 roku, i zupełnie zdrowy – odrobaczony, zaszczepiony, testy Fiv/Felv ujemne. Ma niesamowity apetyt. Nie sprawia kłopotów wychowawczych.

Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem, bo następnym razem może nie uratować się przed nadjeżdżającym samochodem.

Masz apetyt na Racucha? Zadzwoń!

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 500 383 928