Wizyt
Dzisiaj: 209Wszyscy: 1286399

Ratujemy życie Chili

O nas/Kontakt » Aktualności » Ratujemy życie Chili

Pomimo że Chili to jeszcze słodkie, kocie dziecko, już zdążyła doświadczyć ogromnego bólu.
Operacja oczek jest nie tyle walką o wzrok, co batalią o życie! Chili wraz z dwójką rodzeństwa: Bazylią i Ronim trafiła do nas z Kwidzynia, gdzie kocięta zostały znalezione przez wolontariuszy TOZ-u. Niestety stan oczek Chili jest dramatyczny, więc zwrócili się do nas o pomoc. Już następnego dnia po zabezpieczeniu cała trójka kociąt wyruszyła w drogę do naszego domu tymczasowego.
Wszystkie walczą o wzrok, niestety stan Chili - uroczej wiercipiętki i pociesznej przytulaski - jest bardzo poważny i gwałtownie się pogarsza. W chore oczka wdała się martwica i wymagają one natychmiastowej operacji! Walczymy już nie o wzrok, a o życie tej malej, zbolałej istotki!!!!
Chili waży zaledwie 500 g, lecz nie możemy narażać tak kruchego życia i czekać z operacją az podrośnie. Lada chwila nasza Chili trafi w ręce wspaniałego specjalisty- doktora Jacka Garncarza, który podejmie się operacji tej maleńkiej istotki. Niestety, stawką jest życie kotki, dlatego drżymy o naszą maludę ,wierząc jednocześnie, że musi się udać! Z Wami, dzięki Wam!!! Musimy pomóc Chili! Dla niej to szansa na życie. Dla nas to też ogromne koszty. Przy obecnej liczbie podopiecznych koszty operacji i długiego leczenia przerastają nasze możliwości! Nie udźwigniemy ich bez Waszej pomocy!
Wszystkie działania finansowane są przez Was, darczyńców - wspaniałych przyjaciół ślepaczków. Darowizny i licytacje na prowadzonych przez nas kiermaszach to główne źródło utrzymania i leczenia kociamberków, którym nigdy nie odmawiamy pomocy.
Dlatego prosimy Was o wsparcie, za które jesteśmy i będziemy szalenie wdzięczni!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy z całego serca i z całych sił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do zbiórki:
lub wpłaty można kierować na konto fundacji

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym 36175000120000000035415998 (BNP PARIBAS) tytuł wpłaty: "darowizna dla Chili" lub ogólnie "darowizna dla ślepaczków". PayPal: japaczesercem@gmail.com Dziękujemy!!!

24.06.2020