Wizyt
Dzisiaj: 642Wszyscy: 1149863

Ratujmy Wisełkę z ciężką padaczką!

O nas/Kontakt » Aktualności » Ratujmy Wisełkę z ciężką padaczką!

Paczacze Kochani, ruszamy ze zbiórką dla naszej niewidomej, ciężko chorej Wisełki  
To jest taki nasz list do Świętego Mikołaja... I to nawet nie w sensie finansowym, choć to arcyważne! Wisła niestety nadal jest bardzo chora 😞 - mniejsza ilość leków to więcej ataków, większa powoduje ciągły sen. Wierzymy, że uda się ją ustabilizować wreszcie, ale już wiemy, że nie będzie to proste. Tymczasowi opiekunowie: Marzenka  i Tomek  robią wszystko by było jak najlepiej, opiekują się koteńką bardzo troskliwie. Zrealizowaliśmy już wszystkie zalecenia neurologa. W razie braku poprawy stanu zdrowia nakazał wprowadzenie kolejnych leków i w tej chwili mała dostaje już trzy rodzaje specyfików antypadaczkowych/neurologicznych . Lekarz prowadząca po prostu szuka niemal na oślep, bo coś robić trzeba! Sprawdzamy więc wszystko.
Nadal nie ma diagnozy. Badanie rezonansem oraz analiza płynu mózgowo - rdzeniowego nie przyniosły żadnych odpowiedzi. Oczywiście neurolog będzie nadal konsultował maludę i pomagał nam odmienić jej życie, na takie, jakiego wszyscy jej życzymy!!!!! 
Wisła nie cierpi, to lekarze opanowali, ale do radosnego życia droga jeszcze bardzo daleka 
Dlatego prosimy Cię Święty Mikołaju, pomóż ratować to bezbronne kocie dziecko!!!!!!!!!!! To pierwszy list do Ciebie w naszym życiu, naprawdę baaaardzo ważny!!!!!!!!!
Zrobimy i robimy wszystko by uratować Wisłę!!!!!!!!!!!!
Ogromnie pomaga nam Pan Marek  - wirtualny opiekun tej cudnej koteczki. Całym sercem dziękujemy, DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!
Świąteczny czas nie powinien być smutny, ale choroby nie znają terminów. Prosimy z całych sił, pomóżcie nam walczyć o Wisłę!!!!!!!!!!!!!! Nigdy, przenigdy nie zostawiliście ślepaczka w potrzebie!!!!!!! Dziękujemy Wam jak szaleni i prosimy, bezczelnie prosimy o więcej ☺️
Dzięki Wam wszystko staje się możliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!   
Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, za każdą ciepłą myśl, za dobrą energię - są naprawdę na wagę życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
36175000120000000035415998
Raiffeisen Bank Polska S.A./BGŻ
tytuł wpłaty: "darowizna dla Wisełki"

paypal: japaczesercem@gmail.com

Dziękujemy Wam, kochani najgoręcej na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten list jest przecież do Was, prawdziwych Przyjaciół ślepaczków!  Ale jeśli św. Mikołaj również go przeczyta, to na pewno nie zaszkodzi 

P.S. Oto lista zaleceń neurologa:
* Luminalum 15 mg 1/4 tabl 2 x dz

dodatkowo Lewetiracetam Keppra 1/8 tabl 3 x dziennie = 20mg/kg mc 3 x dziennie

W przypadku nie ustępowania objawów drgawkowych jako trzeci lek Libromide 325 1/8 tabl 2 x dz

* kontrola węzłów chłonnych żuchwowych

ew USG jamy brzusznej

*test stymulacji kwasów żółciowych

*oznaczenie poziomu glukozy glukometrem, fruktozamina.

*w razie niepokojących objawów kontakt z lecznicą.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wiselka