Wizyt
Dzisiaj: 673Wszyscy: 1949147

Romualda

W Nowych Domach » Romualda

Arrivederci niedolo, buon giorno Roma

 
 
Roma to jedna z wielu kotek urodzonych na wsi, dla których los na początku nie był łaskawy. Jednak została wypatrzona i uratowana z niedoli – zawszona, z ropiejącymi oczkami i kocim katarem znalazła schronienie u nas, w Fundacji Ja Pacze Sercem. W domu tymczasowym odzyskała zdrowie i teraz cieszy się życiem młodej koteczki! Co to oznacza? Zabawy, zabawy i zabawy! I jak na kota przystało – również dużo odpoczynku. Zupełnie jak po pysznej, włoskiej kawie przychodzi czas na siestę… Nie jest typowym miziakiem, jednak zdarza się jej przyjść na głaskanie i zasnąć z opiekunem. Trzeba przyznać, że jest też dobrze wychowana – po owocnych łowach, przynosi człowiekowi zdobycz – futrzane myszki. W końcu najważniejsze, co mamy, to familia. I jak jej nie pokochać? Wystarczy, że spojrzy swoimi słodkimi oczkami i ma się ochotę dać jej gwiazdkę z nieba i ogrom miłości.

Roma ma około pół roku. Na skutek kociego kataru pozostało jej zniekształcone lewe oczko z przyrośniętą trzecią powieką, co zupełnie jej nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Oczko widzi, ma jedynie zwężone pole widzenia. Testy fiv/felv są ujemne. Romcia poszukuje domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem/oknami.

Pomóż Romie zapomnieć o trudach z początku jej życia, razem powiedzcie ARRIVEDERCI smutkom! Podaruj jej dom, a ona odwdzięczy się AMORE!
 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com 

Tel. 500 383 928