Wizyt
Dzisiaj: 415Wszyscy: 809900

Romuś

O nas/Kontakt » Aktualności » Romuś

A to Romuś , zabrany w drodze ze Schroniska w Choszcznie, skąd zabraliśmy Fado. Nasza wolontariuszka Magda, która prowadziła samochód gnała do Radojewa jak na skrzydłach!!!!!!!

Pozwolimy sobie przedstawić Romcia cytując wpis wolontariuszki na naszym fundacyjnym forum.
"Romek  wielki, kastrowany kocur z podpoznańskiego Radojewa.
Musiał mieć kiedyś dom, bo nieprawdopodobny z niego przytulak. Strzelał mi baranki tą wielką raną na głowie i wcale nie zważał na ból. Mruczał obłędnie i wywracał do góry brzuch. 
Niewyobrażalnie musiał cierpieć, od dawna...
Zdjęcia RTG pokazały brak nacisków na kościach i brak przerzutów. To daje nadzieję, że to nie nowotwór złośliwy, a długotrwały stan zapalny ziarninowy (?), nie pamiętam dokładnie nazwy, bo zmęczenie i emocje były ogromne. Czekamy na wyniki cytologii.
Roman musiał zostać w szpitalu. Wet wstępnie ocenil, ze na minimum 5 dni. Wymaga leków przeciwbólowych, przeciwświądowych, całej masy badań. Opatrywania rany. Ten guz jest tak wielki, że zupełnie zasłania oko, ale ono jest. Drugie, widoczne jest troszkę zmienione, ale widzi.
Dziękuję losowi i człowiekowi, który poprosił nas o pomoc!!! Romek już nigdy nie będzie cierpiał bólu i bezdomności!!!!!!
Trudno mi wyjść z szoku, nigdy jeszcze nie widziałam czegoś takiego. Zaciskajmy kciuki za Romka!!!!! Dzisiaj mam nadzieję na nowe informacje od weta. Jak tylko czegoś się dowiem, dam znać!!!!!!!"

Kochani, bardzo prosimy o kciuki, ciepłe myśli i o wsparcie!!!
Jedyna całodobowa klinika weterynaryjna w Poznaniu zapewnia Romkowi i Fado najlepszą opiekę, niestety ta opieka jest szalenie kosztowna. Zrobimy wszystko, by odmienić życie tych bied!!!!! Najważniejsze jest jednak uratowanie życia i ta walka teraz trwa. Dzięki zdjęciom RTG naprawdę wierzymy, że to nie złośliwy rak i że wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli ktoś mógłby i zechciałby wspomóc Romka to będziemy wdzięczni szalenie!!!!!!!!!!!!! Z góry dziękujemy, bo wiemy, że wspólnymi silami uda nam się pomóc!!!!!!!!!!!!!!


Pozwoliliśmy sobie zorganizować zbiórkę na leczenie Romana:

 

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratujemyromusia

 

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
36175000120000000035415998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
Tytuł wpłaty "darowizna dla Romka"

paypal: japaczesercem@gmail.com