Wizyt
Dzisiaj: 285Wszyscy: 1112814

Słodziak Mango gotowy na nowy dom

O nas/Kontakt » Aktualności » Słodziak Mango gotowy na nowy dom

Kochani Paczacze, już dzisiaj rozpoczynamy poszukiwania wspaniałej rodziny, własnego i bezpiecznego domu dla słodkiego Mango, naszego "honorowego ślepaczka"!

Czy Mango znajdzie dojrzałego opiekuna?
Niedojrzałego opiekuna już miał - został porzucony, a następnie był przerzucany z domu do domu jak gorący kartofel. Dla zwierzęcia takiego jak kot, rutyna to poczucie bezpieczeństwa. A takie wielokrotne zmiany powodują ogromny stres, który może nawet doprowadzić do choroby. Ile razy Mango zmienił dom, tego nie wiemy. Dlaczego nikt go nie chciał – czy to przez charakter? Na pewno nie, bo Mango jest słodki jak najsłodszy owoc – tylko chrupać i się oblizywać. Może źle się zachowuje? Też nie, bo jest grzeczny, przyjazny i czysty. Może jest brzydki? To już kwestia upodobań, ale jak dla nas to przystojniak, a w dodatku całkowicie zdrowy i sprawny. Jest pod opieką fundacji dla ślepaczków Ja Pacze Sercem, ale tylko dlatego, że trafił do nas razem ze swoim niewidomym kumplem Mieciem. Nie mogliśmy wziąć tylko Mieczysława, a jego zostawić samego sobie na dalszą tułaczkę.

Mango ma ok 4 lat, jest zdrowy i zaszczepiony. Lubi się bawić i przytulać. Nawet podczas najdzikszej zabawy jest łagodny, dlatego byłby doskonałym kompanem dla innych zwierząt, a nawet dla dzieci. Jest bardzo fajnym, kontaktowym kocurem.

Może Ty dojrzysz w Mango przyjaciela dla siebie?
500383928, japaczesercem@gmail.com