Wizyt
Dzisiaj: 1084Wszyscy: 774684

Słoneczna Morelka

O nas/Kontakt » Aktualności » Słoneczna Morelka

Paczacze! Na słoneczny początek tygodnia przedstawiamy Wam słoneczną kotkę – Morelkę  Chcielibyśmy znaleźć dla tej słodzinki kochający domek… Pomożecie? 

Rude maleństwo z rudery

Ruda Morelka na zawsze pozostanie maleństwem – ma około roku, a wygląda na 4 miesiące. Och, jakie to urocze! Urocze? Niestety nie Morelka jest taka malutka dlatego, że jej dzieciństwo nie należało do szczęśliwych  Spędziła je w ruderze z człowiekiem, który nie radził sobie z własnym życiem, a co dopiero z jeszcze jednym – i to takim malutkim. Takim małym, że bardzo łatwo było o nim zapomnieć... A takie maleństwo też musi jeść, żeby żyć. Niedużo, ale jednak. Jakby tego było mało, Morelka jeszcze dobrze nie urosła, a już miała młode  Nic dziwnego – skoro jej opiekun jej nie karmił, to tym bardziej nie wysterylizował. Co stało się z kociętami, nie wiadomo… Wszystko razem spowodowało to, że Morela pozostanie na zawsze z wyglądu małym kociakiem. Mimo to, czuje się świetnie, jest wesoła, energiczna i bardzo lubi zabawę  – i z człowiekiem. i z innymi kotami, ale tylko z kocurami. Nie przepada za kotkami. Jest też czysta, grzeczna i przytulaśna  Ma szalony apetyt, czemu trudno się dziwić po tym, co przeszła. Ma małą wadę powiek, ale w niczym jej to nie przeszkadza – widzi doskonale! Z powodu tej wady trafiła pod opiekę naszej fundacji.

Teraz szukamy dla niej domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem. I powinien to być dom z kotami, bo jest bardzo towarzyska, ale tylko z kocurami – za kotkami nie przepada. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, testy Fiv/Felv ma ujemne.

Dasz maleństwu z rudery prawdziwy dom? Zadzwoń!

500 383 928
japaczesercem@gmail.com