Wizyt
Dzisiaj: 480Wszyscy: 1946357

Stefanek

W Nowych Domach » Stefanek

Stefan to kot niezwykły.
 
Na pierwszy rzut oka to misiek i śpioch – typowy kot :)
 
Jednak pod pięknym, kremowo-beżowo-burym, tygrysim futerkiem kryje się cudowna, mądra i wrażliwa kocia duszyczka o dwóch sercach – jedno serduszko służy do kochania – drugie do patrzenia, bo Stefan, mimo iż posiada parę ogromych, hipnotyzujących oczu – patrzy sercem.
 
Stefanek jest młodym (ok. 2-letnim), zdrowym i silnym ale jednocześnie delikatnym i baaardzo wrażliwm i czującym kotkiem, który jednak w swoim krótkim życiu doświadczył już okrucieństwa i bezmyślności człowieka – na skutek bestialskiego pobicia starcił bezpowrotnie wzork. Nie starcił natomiast wiary i zaufania do człowieka.
 
Stefciu uczy się powoli funkcjonować w ciemności – dla kota, który wcześniej widział – nie jest to łatwe, ale koteczek nie poddał się i robi wspaniałe postępy.
 
Jest grzeczny, kochany, bardzo przywiązuje się do opiekunów i za życzliwą opiekę odpłaca się ogromym przywiązaniem i wielką miłością <3
 
Ten koten zasługuje na wspaniały dom, pełen miłości i cierpliwości, za które Sefan odpłaca w dwójnasób.
 
Kotek jest oswojony, ale nie znał wcześniej noszenia na rękach ani głaskania – dlatego każde mizianie przyjmuje z wielką wdzięcznością, pryzwyczaja się również do noszenia na rękach. Coraz lepiej funkcjonuje jako kot niewidomy, akceptuje inne koty i baaardzo przywiązuje się do opiekunów :)
 
Pięknie korzysta z kuwety i ma dobry apetyt, jakby chciał nadrobić miesiące niedojadania.
Jest zaszczepiony, testy FEL/ FIV ujemne.
 
Poszukuje domu niewychodzącego (może być z innymi kotami) i człowieka który go pokocha i zobaczy w nim te wszystkie skarby, których ma w sobie tak wiele. Stefan zasługuje na wspaniały i kochający dom!!!
 
Kontakt: 500 383 928
 
Fot. Bartek Henzel