Wizyt
Dzisiaj: 404Wszyscy: 293906

Szczepan

W Nowych Domach » Szczepan

Chcielibyśmy Państwu przedstawić Szczepana. Kotek ma zaledwie 13 tygodni, a już w jego życiu zdarzyło się wiele złego. Urodził się na Ukrainie, gdzie nikt go nie chciał, więc pierwsze tygodnie życia spędził w schronisku. Młodzieniec zachorował na koci katar i jego wzrok był zagrożony. Dzięki wolontariuszom trafił pod skrzydła Grupy Ja Pacze Sercem i teraz przebywa w domu tymczasowym, gdzie leczone są chore oczy .

Szczepan jest pięknym rudym Kocurkiem, z urokliwym zezem! Jest bardzo żywym kotkiem, który uwielbia zabawy, przytulanie i mizianie. Ze względu na to, że wcześnie stracił mamę, ma chorobę sierocą przez co próbuje ‘’ssać” tymczasowych opiekunów i inne koty. Kiedy tylko zostaje sam nawet na chwilę zaczyna nawoływać, miauczeć i się smucić…

Rudzielec pięknie korzysta z kuwetki i jest ogromnym miziakiem.

Potrzebuje domu, gdzie nie będzie sam. Może to być liczna rodzina czy inne koty. Nie miał kontaktu z psami, ale nie jest strachliwym kotkiem, więc można go tego nauczyć.

Dlatego, że kotek jest w trakcie leczenia, adopcja będzie możliwa najprawdopodobniej pod koniec lipca, gdy młodzik zostanie zaszczepiony. Przed adopcją wymagane jest osiatkowanie okien/balkonu.

Nie jest ważne skąd jesteś, pomożemy z transportem. Szukamy serca dla Szczepana, jeżeli tylko je masz postaramy Ci się we wszystkim pomóc.

Kontakt w sprawie adopcji: 500 383 928

japaczesercem@gmail.com