Wizyt
Dzisiaj: 45Wszyscy: 866068

Szukamy domu dla Cisa!

O nas/Kontakt » Aktualności » Szukamy domu dla Cisa!

Paczacze! Dziś zaczynamy szukać domu dla Cisa  To wyjątkowy kot, bardzo wrażliwy, ale bardzo kochający człowieka!!! Czy ktoś Go tutaj wypaczy? 

Cis dostał wycisk od życia..

Po kocie nie widać smutku. Nie widać rozpaczy. Ani rezygnacji, która przychodzi potem… Z wyrazu jego pyszczka nie da się wyczytać, co przeszedł. Kot wydaje się zawsze taki elegancki i wyniosły, jak gdyby żadne nieszczęście nie mogło go dotknąć. A Cis dostał wycisk, i to taki, który po nim widać. Najpierw na ulicy, gdzie żył samotnie i nie raz głodował, a potem w schronisku, w którym spędził aż 1,5 roku  Bez swojego człowieka, swoich kolan i rąk do głaskania. Jak w więzieniu… Jakby tego mało w tym samym schronisku stracił oko. Nie wiadomo, kiedy i jak. I to właśnie dlatego, że jest pół-ślepaczkiem, trafił pod opiekę fundacji Ja Pacze Sercem.

W domu tymczasowym rozkwitł. Wreszcie ktoś poświęcał mu więcej uwagi - nie tylko przy karmieniu i czyszczeniu kuwety! Okazało się, że mimo całego bagażu podłego życia, jest kotem bardzo wesołym i przytulaśnym  I jak zwykle nachodzi refleksja – czy mimo to, czy właśnie dlatego, że wie, czym jest samotność - teraz tak mocno garnie się do człowieka. Niestety dom tymczasowy ma coraz więcej tymczasowych mieszkańców i do Cisa chyba wracają stare koszmary o przepełnionym schronisku… Czuje się zestresowany. Na szczęście jest już po operacji uszkodzonego oka, zdrowy i w dobrej kondycji fizycznej. Dlatego nareszcie może zacząć rozglądać się swoim jednym oczkiem za domem!

Cis jest około 4 letnim kotem. Uwielbia być głaskany, ale boi się brania na ręce. Lubi bawić się wędką, obserwować świat przez okno i leżeć na łóżku do góry brzuchem. Korzysta z kuwety i drapaka. Testy na Fiv/Felv ma ujemne, jest zaszczepiony i odrobaczony.
Szukamy Cisowi domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami i balkonem – żeby się czasem nie przecisnął i nie zgubił. Historia Cisa wyciska łzy, ale wierzymy, że czeka go przyszłość pełna radości. Może z Tobą? 

500 383 928 
japaczesercem@gmail.com