Wizyt
Dzisiaj: 444Wszyscy: 293946

Timo i Tymon

W Nowych Domach » Timo i Tymon

Timo i Tymon to dwa przeurocze, kochane tygryski, w których nie sposób się nie zakochać!

 

Tymon jest troszkę młodszy, można poznać Go po eleganckich, białych skarpetkach :) Na skutek kociego kataru stracił jedno oczko, ale niewiele sobie z tego robi – widzi doskonale na drugie, a najszybciej dostrzega piórko na wędce, nie umknie mu też żadna piłeczka, którą można się pobawić!

 

Timo jest troszkę większy, ma piękne tygrysie umaszczenie i zamglone jedno oczko. Podobnie jak Tymon, uwielbia zabawy, gonitwy, a wspólne przewracanie się i podgryzanie braciszka to jego żywioł!

 

Po szaleńczych biegach chłopcy lubią odpocząć. Najlepiej razem, wtuleni w siebie. Każdą ich drzemkę poprzedza wspólny rytuał: ugniatanie mięciutkiej podusi i „ciumkanie”. Towarzyszy temu kojące mruczenie, które uspokoi nawet po najbardziej szalonym dniu :)

 

Chłopaki baaardzo lubią ludzi – uwielbiają, kiedy się z nimi bawi, ale ponad wszystko kochają przytulanie! Zawsze bezbłędnie lokalizują kolanko, na którym można usiąść i pomruczeć i poduszkę, na której już ktoś śpi, ale jest troszkę miejsca na kotka :)

 

Timo i Tymon są przecudownymi kociakami, szukają ciepłego, kochającego domu, który pokocha ich takich, jakimi są i zapewni im niezbędne poczucie bezpieczeństwa – te trzy-czteromiesięczne maluszki już sporo przeszły, teraz potrzebują tylko miłości, opieki, dobrego jedzonka i ciepłego kocyka :)

 

Chłopcy są podopiecznymi Ja Pacze Sercem. Szukamy dla nich domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

 

Kontakt w sprawie adopcji: 500 383 928