Wizyt
Dzisiaj: 632Wszyscy: 1949106

Tobi

W Nowych Domach » Tobi

Tobiś zamieszkał w Warszawie

 

Tobi, pluszowy miś.

Pierwsze miesiące jego życia były prawdziwym koszmarem. Jako małe kocie został oddany do schroniska, potraktowany jak jakiś bezużyteczny nikomu niepotrzebny przedmiot. Spędził tam trzy długie miesiące. Tyle czasu dla małego kotka to wieczność. W czasie gdy powinien się bawić, biegać, szaleć, poznawać uroki kocięciego życia, to był zamknięty w klatce . W związku z tym, że jego oczko nie było w najlepszym stanie trafił do fundacji " Ja pacze sercem". Tutaj został wyleczony i teraz wypatruje swojego wymarzonego domu. Z tych paskudnych wspomnień w sercu Tobiego nie ma prawie nic, tylko fizycznie na jego oczku została maleńka blizna po przebytym urazie, która w żaden sposób nie utrudnia mu widzenia.

Tobi to wspaniały kocurek, początkowo nieśmiały i wycofany ale po przełamaniu strachu, to kotek idealny. Jest grzeczny, emanuje spokojem, typ nakolankowy, uwielbia być miziany. Śpi przytulony do ludzi, a po bliższym poznaniu, kładzie się na swoim człowieku i domaga się pieszczot. Prawdziwy z niego przytulaśny misiu o aksamitnym futerku i złotych oczkach.

Tobi ma obecnie 7 miesięcy, jest całkowicie zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, testy fiv/ felv ujemne. Świetnie dogaduje się z innymi kotkami i pieskiem. Znakomicie korzysta z kuwety i drapaka.

Szukamy dla niego bezpiecznego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Czy to właśnie Twoje serce jest otwarte aby dać mu rodzinę i przytulić tego pięknego misia?

 

Kontakt: 500 383 928 lub japaczesercem@gmail.com