Wizyt
Dzisiaj: 413Wszyscy: 809898

Una

O nas/Kontakt » Aktualności » Una

Kochani Paczacze, zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla przepięknej Uny💚. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy ta cudna koteczka znajdzie swoje miejsce na ziemi!

Przedstawiamy niespełna roczną drobniutką koteczkę-trikolorkę, którą nazwaliśmy UNA, gdyż ma tylko jedno sprawne oko (lewe). Prawe oko – prawdopodobnie w wyniku silnego urazu przesunęło się w bok, a powieka górna zrosła się w kąciku z powieką dolną. Oko zostało skontrolowane przez Panią doktor-okulistę: jest zdrowe, a operacja nie jest konieczna. 
UNA, która urodziła się na wolności, w kompleksie ogrodów, była niezauważona i niedokarmiana przez pół roku, stąd jej filigranowa figurka. 
Jest wycofana, bojaźliwa, cieszy się teraz z pobytu w klateczce w Klinice, jest spokojna i pozwala się głaskać! 
Została już wysterylizowana, zaszczepiona, wykonano badania krwi (wszystko jest prawidłowe), ale wypuszczenie jej z powrotem „w teren” byłoby dla niej ryzykowne. W spokojnym domu (bez dzieci i bez zwierząt) byłaby cichutką towarzyszką życia. Po prostu – byłaby, i cichuteńko żyłaby obok opiekuna, mrucząc najpiękniejsze kocie podziękowania za darowanie jej spokojnego życia.

Kto z Państwa pokocha delikatną UNĘ i zechce zapewnić jej opiekę, proszony jest o kontakt telefoniczny – Maria 606-385-951