Wizyt
Dzisiaj: 5Wszyscy: 866028

UWAGA, UWAGA - 1% dla ślepaczków!!!!!!!!

O nas/Kontakt » Aktualności » UWAGA, UWAGA - 1% dla ślepaczków!!!!!!!!

UWAGA, UWAGA - 1% dla ślepaczków!!!!!!!!

Kochani, dzięki życzliwości zaprzyjaźnionej że ślepaczkami Fundacji Agapeanimali  można wesprzeć koty niewidome i niedowidzące 1% podatku! 
Wystarczy wpisać nr KRS Agapeanimali czyli: 0000273953 i KONIECZNIE W RUBRYCE CEL SZCZEGÓŁOWY TRZEBA WPISAĆ : ŚLEPACZKI. 
Kochani, to nasz jednoprocentowy drugi raz i mamy nadzieję, że zechcecie i w ten sposób wspomóc ślepaczki  
Bardzo im tego potrzeba....
Liczymy na Was i dziękujemy nieprzytomnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

W ubiegłym roku tą drogą przekazalìście na pomoc ślepaczkom 17 tys. złotych!!!!! Dar serc bezcenny, który nieprawdopodobnie pomógł nam nieść ratunek tym, które prócz nas nie mają nikogo, a bez człowieka żyć nie są w stanie!!! Dzięki wsparciu Przyjaciół ślepaczków udało nam się uratować, wyleczyć i odchuchać w naszych domach tymczasowych tak wiele kotów niewidomych i niedowidzących. Poza tym pomogliśmy też wielu ratowanym przez osoby prywatne o wielkich sercach i niewielkich portfelach, finansując ich leczenie , a także operacje, wspierając merytorycznie i, mamy nadzieję, także emocjonalnie!
Niesiemy pomoc niewidomym i niedowidzącym kotom w miastach (i nie tylko) na terenie całej Polski, ale w żadnym nie otrzymujemy wsparcia. Żadnego. Żadnych talonów na sterylizację, na leczenia etc. Możemy pomagać wyłącznie dzięki Wam, wrażliwym ludziom o wielkich sercach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszyscy działamy charytatywnie, nikt w naszej Fundacji nie pobiera wynagrodzeń i tę zasadę zapisaliśmy w naszym statucie. Jesteśmy dla tych, które potrzebują nas najbardziej i tylko dzięki Wam  możemy wydobywać je z ciemności, darowując bezpieczny świat wypełniony kolorami miłości i radości!!!!!!!!!!!