Wizyt
Dzisiaj: 634Wszyscy: 1149855

Uwolnijmy Koralinkę od bólu

O nas/Kontakt » Aktualności » Uwolnijmy Koralinkę od bólu

Karolinka jest maleńką, czteromiesięczną koteńką, którą przypadkiem, na jednym z parkingów znalazła nasza wolontariuszka. Biorąc pod uwagę ciężki stan malutkiej i złożone już larwy much na prawym oczku znalazła się tam chyba w ostatniej chwili

Mała znajdka pomimo zaawansowanego kociego kataru, wycieńczenia, ranek na pyszczku i niezmiernego wychudzenia jest piękną dziewczynką uwielbiającą pieszczoty i bliskość człowieka. Aż trudno uwierzyć, że tak ufny kociak był w tak tragicznym stanie. Czas był już niemal policzony… Na szczęście nasza mała napotkała na swojej drodze osobę, która nie odwróciła wzroku, która pochyliła się nad cierpiąca istotką nie mającą już żadnych szans. 
Karolinka trafiła do fundacji Ja Pacze Sercem, którą nieustannie wspieracie. Uratujemy zdrowie i wzrok tej kruszynki choć w jednym oczku. Koteńka jest w trakcie leczenia, robimy wszystko by postawić ją na łapki, by znów była szczęśliwym, brykającym wesoło podlotkiem. Przed nami operacja, ponieważ prawe oczko sprawia ogromny ból i wymaga natychmiastowego usunięcia.
Kolejne zabiegi naszych podopiecznych, leczenie i diagnostyka generują ogromne koszty, których bez Waszej pomocy, bez zbiórek nie udźwigniemy.
Przed Karolinką szansa na życie bez bez bólu i strachu, dlatego ponownie prosimy o wsparcie finansowe!

Wspólnie możemy odmienić cały świat Karolinki!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/karolinka?fbclid=IwAR0YiJJyNYuV74asjmxrjYRBeORHQDpre3j3sGDBShSNA6eYIu11iWequFc