Wizyt
Dzisiaj: 208Wszyscy: 1948682

Wasyl

W Nowych Domach » Wasyl

Wasylek zamieszkał w Katowicach

 

Nie widzę zła, nie słyszę zła.

Dla bezdomnego kota, ulica, to zło - głód, choroby, niebezpieczeństwa. Szczególnie dla głuchego niewidomego staruszka, takiego jak 14-letni Wasyl. Wszystko wskazuje, że ktoś się go pozbył, wyrzucając na ulicę, a to jest zło w czystej postaci. Ale Wasyl już nie widzi, ani nie słyszy zła - stracił wzrok i słuch.

Jest spokojny, cichy i niewymagający. Nie potrzebuje wiele. Tylko domu. Spokojnego, bezpiecznego domu, w którym będzie mógł nareszcie poczuć się bezpiecznie. I człowieka - takiego tylko dla siebie. Wasyl większość dnia śpi, ale gdy się go dotknie, od razu budzi się w nim wielki „przytulas”. Zawsze ma apetyt, korzysta z kuwety. Może być sam albo dzielić dom z innym spokojnym kotem. Cierpi na nadciśnienie tętnicze i musi codziennie przyjmować tabletkę, którą bez problemu zjada.

Ponieważ Wasyl nie widzi, dlatego jest pod opieką fundacji Ja Pacze Sercem. A że został tak bardzo skrzywdzony przez los, to szuka kogoś, kto patrzy sercem.
Chcielibyśmy mieć pewność, że już nigdy nie trafi na ulicę, dlatego szukamy mu domu „niewychodzącego” zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Zobacz, usłysz spokojnego – daj mu dom spokojnej starości!

 

Kontakt: japaczesercem@gmail.com Tel. 500 383 928