Wizyt
Dzisiaj: 51Wszyscy: 427754

Wiosna potrzebuje wsparcia!

O nas/Kontakt » Aktualności » Wiosna potrzebuje wsparcia!

Paczacze Kochani, nasza niewidoma Wiosna - kotka z lasu - bardzo potrzebuje Waszego wsparcia. W poniedziałek przeszła zabieg usuwania resztek ząbków, a w większości samych korzeni wystających z chorych i zmienionych dziąseł. Decyzja o zabiegu zapadła natychmiast, mimo że Wiosenka nadal powoli dochodzi do siebie po potwornym wygłodzeniu i związanej z tym anemii. Nie mogliśmy pozwolić Jej dłużej cierpieć, trzeba też było opanować stan zapalny!
Zabieg przeprowadził znakomity stomatolog, który używa tylko najbezpieczniejszej narkozy wziewnej, wiedzieliśmy więc, że koteńka jest w najlepszych rękach - bezpieczna!!!
Mamy nadzieję, że już wkrótce apetyt wróci i Wiosna będzie mogła zacząć normalne życie! W tej chwili karmimy Ją strzykawką, podajemy leki przeciwbólowe by ulżyć jak się da i by choć troszkę mogła zjeść samodzielnie. Dodatkowo: kroplówki, antybiotyki, suplementacja żelaza, karma dla rekonwalescentów czyli wszystko co, można zrobić by prędko wróciły siły i zdrowie!!! Nad małą czuwa Jej lek.wet. prowadzący, Patrycja Sawińska <3, bez której byłoby bardzo ciężko i oczywiście stomatolog Adam Karaś <3 Dziękujemy całym sercem za tak pełną zaangażowania i profesjonalizmu opiekę nad naszą wyniszczoną ślepinką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mamy nadzieję, że już wkrótce pokażemy Wam szeroki uśmiech Wiosny <3 Cóż z tego, że bez ząbków?! 
Bardzo prosimy o ciepłe myśli i kciuki!!!!!!!!!!!! Prosimy też o pomoc finansową, ponieważ nasze finanse naprawdę trzeszczą w szwach :(Jutro operacja powieki u Biszkopta. Za dwa tygodnie okaże się czy potrzebny będzie drugi zabieg nastawionej i usztywnionej łapki (zwichnięcie w stawach) naszej ślepki Fuki. Poza tym większość naszych podopiecznych jest w trakcie leczenia, jak to u ślepaczków... Do tego kastracje, sterylizacje (nie korzystamy z talonów miejskich ponieważ nasza Fundacja nie jest związana z konkretnym miastem), profilaktyka.
Naprawdę bardzo, bardzo Was potrzebujemy, kochani!!!!!!!!!!
Dawno nie byliśmy w takiej potrzebie, stąd nasz apel.
Nie zawiedliście nigdy, więc i tym razem wspólnymi siłami na pewno damy sobie radę! Całym sercem dziękujemy za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc <3

"Ja Pacze Sercem" Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
36 1750 0012 0000 0000 3541 5998
Raiffeisen Bank Polska S.A.
tytuł wpłaty: "darowizna dla Wiosenki"
PayPal: japaczesercem@gmail.com

Wiosna <3

12.04.2017