Wizyt
Dzisiaj: 411Wszyscy: 1290406

Wybory Kociarza Roku 2020

O nas/Kontakt » Aktualności » Wybory Kociarza Roku 2020

Kochani Paczacze,
z radością informujemy o wyborach Kociarza Roku 2020! ❤
Jest to piękna i ważna tradycja w świecie zwierzolubów, naszemu sercu bliska bardzo. Tym bardziej, że sami znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych - nagrodę Kociarza Roku 2016 czytelnicy "Czterech Łap" oraz internauci przyznali właśnie naszej Fundacji:) To dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy ☺️
Zachęcamy Was do zapoznania się z sylwetkami tegorocznych kandydatek do tego tytułu i do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! To jeden z najfajniejszych pomysłów na świętowanie Światowego Dnia Kota!!! Nigdy dość przestrzeni, w których można spotkać ludzi o wielkim sercu otwartym na potrzeby kotów i wszystkich żywych istot!!!!
"17 lutego przypada Światowy Dzień Kota ❤ Tego dnia o godz. 12.00 odbędzie się relacja online z przyznania tytułu Kociarz Roku 2020, oto link do rejestracji:
Warto się zarejestrować, bo to będzie gwarancją otrzymania linku do nagrania, który będzie wysłany zaraz po wydarzeniu!
Statuetkę autorstwa rzeźbiarza Arkadiusza Latosa wręczy wybitny, światowej sławy sędzia felinologiczny Wojciech Albert Kurkowski, który jest pomysłodawcą obchodów Światowego Dnia Kota w Polsce i wyborów Kociarza Roku.
To wyróżnienie dla osoby, która społecznie działa na rzecz dobrostanu kotów bezdomnych i tych najbardziej potrzebujących!
Będziemy się łączyć on-line z nominowanymi podczas ogłoszenia wyników głosowania.
Atrakcją wydarzenia będą życzenia, które kotom będą składać znani i lubiani Kociarze: Danuta Błażejczyk, Filip Bobek, Olga Bończyk, Kamila Boruta z Konradem Marszałkiem, Ewa Gawryluk oraz Aleksandra Konieczna."