Wizyt
Dzisiaj: 371Wszyscy: 809856

Yashica!

O nas/Kontakt » Aktualności » Yashica!

Paczacze Drodzy! Na piątek ostatnia z tróki Zamojszczaków – Yashica Szukamy dla tej cudnej dziewczynki najlepszego domku!!!

Niewidząca Yashnie Panienka Yashica 

Yashica ma pół roku, jest najjaśniejsza z całego rodzeństwa, a zamiast być pręgowana, jak reszta, jest w kropki:)Cudaczek-cudeńko  Puszysta ślicznotka  W domu tymczasowym jest nazywana Lalunią, bo jest taką słodką małą koteńką! Szkoda tylko, że nigdy tego nie zobaczy… Yashica przyjechała do nas w stanie opłakanym, i to dosłownie: miała chore oczy i z nich ciekły jej łezki  Była chora na koci katar. To wirus, który zbiera żniwo wśród bezdomnych kotów, najczęściej kociąt, które są osłabione w wyniku niedożywienia. I tak właśnie było z Yashicą - ona, jej rodzeństwo i kocia mama nie miały domu ani opieki  Zostały znalezione w bardzo biednym gospodarstwie na wsi. Chude i wynędzniałe z chorymi oczami. Jak okazało się u weterynarza, Yashi wzrok straciła na zawsze. Natomiast w domu tymczasowym okazało się, że nic a nic nie straciła z radości życia!!! Uwielbia zaczepiać braci i ich podgryzać, a potem piszczy, gdy nie pozostają jej dłużni  Mimo to, że przecież jest niewidoma, lubi wchodzić wysoko na meble i drapaki  Jest bardzo zabawna – gdy się na nią patrzy – twarz „rozyashnia” się w uśmiechu 

Yashi została odrobaczona, odżywiona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Jest zdrowa, testy Fiv/Felv ma ujemne. Może więc szukać człowieka, któremu będzie „rozyashniać” każdy, nawet pochmurny, dzień. Najlepiej, by był to dom z kotami, bo ma mnóstwo energii do zabawy. Twarz Ci się „rozyashnia”? Zadzwoń do nas! 

502 775 137

japaczesercem@gmail.com