Wizyt
Dzisiaj: 187Wszyscy: 1369249

Zbiórka dla maleńkiego Freddiego

O nas/Kontakt » Aktualności » Zbiórka dla maleńkiego Freddiego

Paczacze Kochani, pozwoliliśmy sobie utworzyć zbiórkę dla naszego malutkiego Freddiego, który walczy o życie w klinice!!!!
Zgłoszenie nadeszło we wtorek wieczorem. Z Sieradza. Maleńki. Same kosteczki. Bez oczek. Nasz już! Walczy o życie i musi wygrać tę walkę!!!! Niestety malutki Freddie dzisiaj o północy trafił do kliniki całodobowej, gdzie jest do teraz. Konieczna jest płynoterapia. Wychodzi z niego mnóstwo robaków (nim nam go przekazano, został odrobaczony . Toksyny kocia bardzo obciążyły, bo robali mnóstwo). Nad ranem pojawiły się też wymioty Test na panleukopenie wszedł ujemny, w morfologii duży stan zapalny!!!! Przed maluszkiem walka o życie. W dalszej kolejności operacja oczyszczania oczodołów, bowiem oczek nie da się uratować. Koszta pobytu Freddiego w klinice niestety są wysokie. Dlatego pozwalamy sobie, mimo trudnych okoliczności, zawracać Wam głowę prośbą o pomoc! I niesamowicie na Was liczymy, bo nigdy nie zostawiliście ślepaczków w potrzebie!!! I my obiecujemy ich nie zostawić nigdy!!!! Nawet teraz nasze działania ratownicze nie zwalniają i wierzymy, że nigdy nie zwolnią!!!!!!!!
Dziękujemy za każdą złotówkę, bo każda jest bezcenna w walce o zdrowie i życie!!!! Wszyscy to teraz tragicznie odczuwamy...
Bądźcie przy nim, Paczacze kochani!!!!!!!!!
Kciuki, ciepłe myśli i moc potrzebne baaaaaaardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!