Wizyt
Dzisiaj: 612Wszyscy: 1946489

Zula

Do adopcji » Zula

Procedura adopcyjna rozpoczęta  

Oto niedowidząca Zula co z kotami w domu hula

Na pewnym osiedlu pojawiła się kotka, została odłowiona i wysterylizowana, jednak widoczne zmiany w oczach sprawiły, że trafiła do nas – Fundacji Ja Pacze Sercem. Okazało się, że prawdopodobnie są wynikiem dawnego urazu, a jedno oczko widzi bardzo słabo. Zula, bo takie dostała imię, obawiała się człowieka. Wyciągnięta w jej stronę dłoń paraliżowała strachem. Czy to człowiek wyrządził jej kiedyś krzywdę, nie wiemy, ale na pewno nie pozwolimy, by tak się jeszcze kiedykolwiek stało. I Zula doskonale o tym wie, bo w domu tymczasowym nauczyła się, że człowiek nie jest zły. A może nawet potrafi być dobry… skoro daje pyszną karmę, zapewnia drapaczki, wygodne posłanie, które nazywa swoim łóżkiem… Pod czułą opieką tymczasowych opiekunów Zula przeistoczyła się z wychudzonej, wyłysiałej biedy w korpulentną, szczęśliwą damę.
Zula bardzo lubi kocich towarzyszy. Do każdego się przymila, daje baranki, lubi gonitwy i zabawy. Gdy słyszy mruczenie, natychmiast przychodzi i przytula się do przyjaciela. Oczywiście uwielbia też gonitwy i zabawy. W towarzystwie kotów czuje się pewnie, daje się nawet głaskać. Nie lubi brania na ręce, ale zabawy wędką to jest to!
Zula ma około 3 lat, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, test FIV/FELV ujemne. Szuka domu „niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem i koniecznie z kocim towarzystwem.
Choć Zula to już nie smarkula i żadna z niej kocia bidula, daj jej dom – niech z Twym kotem się wtula, a Ciebie co dzień urokiem rozczula!

Kontakt: japaczesercem@gmail.com 

Tel. 500 383 928