Wizyt
Dzisiaj: 421Wszyscy: 652455

Zyzio - kot ze stali

O nas/Kontakt » Aktualności » Zyzio - kot ze stali

To znaczy - i ze stali, i z różnego rodzaju innych metali. A dokładnie to ze złomu. Zyzio to kot ze złomowiska  Kto i dlaczego wpadł na pomysł, żeby porzucić małe kociaki na złomowisku, tego nie wiemy, a nawet wiedzieć nie chcemy... Co znajduje się w głowie takiego człowieka? To musi być dopiero złom, korozja i powyrywane kable! Szkoda energii, żeby o tym myśleć. 
Lepiej zostawić sobie paliwo na pomoc małemu Zyziowi  który faktycznie jest ze stali. Dlaczego? A jak określić inaczej porzucone maleństwo, które mimo wszystko przetrwało?

Malutki, chudziutki i zaropiały od kociego kataru, który dopadł go z powodu osłabienia, ale żywy. Kotek trafił pod naszą opiekę z powodu chorych oczu. Na szczęście wielkie serce naszej wolontariuszki  oraz fachowa pomoc weterynarzy przyniosła wspaniały skutek i Zyzio widzi!!! Mały ozdrowieniec dochodzi już do siebie, jest słodkim, grzecznym, choć trochę nieśmiałym kocim dzieckiem  Odkąd poczuł się lepiej, szaleje ze swoim bratem Dyziem  i siostrą Maszą  Nie marudzi przy miseczce  wie do czego służy kuweta i – co cieszy najbardziej - coraz bardziej ufa ludziom!!! 

Tym, czego potrzebuje teraz jest własny dom i człowiek, który już nigdy więcej go nie porzuci...

Poszukujemy dla malca ze stali domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami oraz balkonem. Zyzio ma 10 tygodni, jest zdrowy, na dniach będzie odrobaczony i zaszczepiony.

505 132 444