Anu

Marzenie niedowidzącego Anu o własnym domu jest dla nas rozkazem

Podopieczni Fundacji Ja Pacze Sercem, czyli w dużej mierze koty wyleczone z kociego kataru, cieszą się dobrym zdrowiem i korzystają z życia na sto, a może nawet ponad sto procent! Każdą chwilę potrafią wykorzystać na szaloną zabawę lub mruczenie w miłym – kocim lub ludzkim- towarzystwie. Dokładnie taki jest Anu.

W wyniku powikłań po kocim katarze stracił jedno oczko. Drugie, choć ciągle zamglone, widzi. Podstawą jego funkcjonowania jest kocie towarzystwo – przy innych kotach potrafi się otworzyć, bawi się beztrosko jak mały kociak. Gdy czuje się bezpiecznie, chętnie przychodzi na głaskanie i głośno mruczy. Jest łagodnym, kochanym kocurkiem. Anu najlepiej odnajdzie się w domu z innym kotem, najchętniej ze swoim „bratem” z domu tymczasowego – Pejzażem lub Optim. Anu urodził się w maju 2023 roku. Jest odrobaczony, zaszczepiony, testy FIV/FELV ujemne. Szukamy dla niego domu „niewychodzącego” z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Anu wygrał życie, które brutalnie chciała odebrać mu choroba. Jedyne, czego jeszcze mu potrzeba, to kochający bezwarunkowo dom na zawsze – może Ty spełnisz jego jedyne życzenie?

*Miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce i za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo