Bambi

Bambi szuka domu!

Bambi ma niecały rok i jest małą ale jakże energiczną damą. Przyjechała do nas z Ukrainy z terenów objętych wojną. Jest kotką bardzo energiczną, która kocha zabawę z innymi kotami dlatego zdecydowanie szukamy domu w którym nie będzie jedynaczką - im więcej towarzystwa do zabawy tym lepiej!

Uwielbia też bawić się wszelkimi kocimi zabawkami i tunelem. Jak widać jedno oczko trzeba było usunąć ale drugie udało się uratować. Bambisia widzi światło i kształty ale w domu radzi sobie świetnie, z kuwety korzysta bez żadnych problemów. Lubi spać z nami w łóżku, czasem w ciągu dnia wchodzi na kolanka i głośno mruczy a zaraz potem leci dalej do zabawy.Bambi nie miała lekkiego życia i dokładnie wie czym jest głód dlatego obecnie zjada wszystko i w każdej ilości, o marudzeniu przy misce nie ma mowy…

Kotka jest zaszczepiona, wykastrowana, testy FIV/FeLV ujemne. Szukamy dla Bambi kogoś kto stworzy jej ciepły, kochający dom, którego już nigdy nie będzie musiała opuszczać. Zdecydowanie szukamy domu w którym będzie miała kocie rodzeństwo chętne do zabawy i wspólnych psot. Przyszły dom musi być też domem niewychodzącym z zabezpieczonym balkonem i oknami.

Nasza miłość do ślepaczków nie zna granic, dlatego prowadzimy adopcje w całej Polsce I za granicą.

500 383 928

japaczesercem@gmail.com

Script logo